PHDSTUDIES.PL

Biologia Stany Zjednoczone - programów Biologia Stany Zjednoczone Biologia

Wymagania dla programu studiów doktoranckich często wiąże student posiadający już uzyskać tytuł magistra. Dodatkowo, należy złożyć przygotowaniem rozprawy składający się głównie z oryginalnych badań naukowych. W niektórych krajach, ta praca może nawet trzeba bronić przed panelu.

Biologia bada aktywność organizmów w zakresie funkcji, wzrostu i rozwoju, a także, jak te czynniki wpływają na organizm, gdzie mieszka. To może dalej badać jak poszczególne organizmy współdziałać w ich otoczeniu.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Biologia Stany Zjednoczone - Weź Biologia Stany Zjednoczone. Wszystkie Biologia i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

6 Wyniki z Biologia, Stany Zjednoczone Filter

Ph.D. w biologii

Boston College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Boston

Nasz doktorat Program zapewnia dogłębne doświadczenie szkoleniowe. Główne prace prowadzone są w biologii komórki, biochemii, biologii molekularnej, genetyki, bioinformatyki i naukowego pisania. Zaawansowane electives są dostępne we wszystkich dziedzinach wiedzy na wydziale.

Doktor biologii

Northern Arizona University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone Maszt

Zostań ekspertem w zakresie gromadzenia, analizy, interpretacji i prezentacji danych za pośrednictwem szeroko zakrojonych badań; zaawansowane szkolenia; i integracyjną, interdyscyplinarne i ewolucyjne podejście.

Doktorat z filozofii, kosmologii i świadomości

California Institute of Integral Studies
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone San Francisco

Program magisterski Filozofia, Kosmologia i Świadomość (PCC) poświęcony jest przemyśleniu ludzkiego gatunku jako wzajemnie wzmacniającego się członka społeczności ziemskiej.

Doktorat i magister nauk morskich, atmosfery i nauk o Ziemi

University of Miami Rosenstiel School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 - 5 lat(a) Sierpień 2020 Stany Zjednoczone Miami

Oferujemy PH.D. oraz stopnie naukowe MS w 6 programach: nauki o atmosferze, biologia i ekologia morska, ekosystemy i społeczeństwo morskie, geologia morska, meteorologia i oceanografia fizyczna oraz nauki oceaniczne. Oferujemy bardzo konkurencyjne stawki stypendialne, czesne i ubezpieczenie zdrowotne dla naszych przyszłych doktorantów. studenci w ramach w pełni finansowanego 5-letniego asystentury dla absolwentów. Wreszcie, w ramach zrewitalizowanych połączeń między uczelniami oraz w celu skorzystania z naszych unikalnych obiektów badawczych, oferujemy stopień magistra zarówno inżynierii oceanicznej, jak i zrównoważonego rozwoju. Nasi absolwenci korzystają również z pobliskich obiektów NOAA, w tym Atlantyckiego Laboratorium Oceanograficznego i Meteorologicznego, Centrum Nauki Rybołówstwa Południowo-Wschodniego i Narodowego Centrum Huraganu. Doktorat można znaleźć tutaj: https://graduate.rsmas.miami.edu/admissions/phd-assistanships/index.html

Doktorat W Inżynierii Biologicznej i Rolniczej

University of Georgia - College of Engineering
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Ateny

Doktoranci z filozofii (Ph.D.) inicjują i napędzają nowatorskie badania, które dzięki wspieraniu badań pozwalają im stać się nowymi liderami w dziedzinie rozwoju i sukcesu w wielu branżach.

Doktorat w naukach biologicznych

The University of Southern Mississippi College of Arts and Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 5 - 6 lat(a) Styczeń 2020 Stany Zjednoczone Hattiesburg

Szkoła Nauk Biologicznych, Środowiska i Nauk o Ziemi oferuje program studiów i badań prowadzących do doktora filozofii nauk biologicznych. Program biologii zazwyczaj obejmuje 60-70 studentów studiów stacjonarnych na studiach wyższych, z których połowa to doktoranci. Absolwenci dołączają do aktywnych programów badawczych w dziedzinie biologii molekularnej i mikrobiologii, biologii przybrzeżnej i morskiej oraz ekologii i biologii ewolucyjnej.