PHDSTUDIES

Biologia Turcja - programów Biologia Turcja Biologia

Najbardziej popularne jest doktorat doktor filozofii i doktora Doktorów i innych doktoranckie badania przygotować absolwenta do uruchomienia nowych planów, które dodają się do wspólnej bazy wiedzy w tej dziedzinie. Kandydaci na i posiadaczy Ph.Ds często szukają zawodów jako profesorów i naukowców, ale wielu też udać się do różnych ról w charytatywnych, sektorów publicznych i prywatnych.

Aby mieć najlepszą wiedzę na żywych i ich zachowanie, trzeba doktorat z biologii. Doktorat z biologii daje studentom wiedzy o badaniach w dziedzinie Biologii Komórki i Biologii Molekularnej, Ekologii i Ewolucji i Biologii Obliczeniowej.

Turcja, oficjalnie Republika Turcji, jest międzykontynentalnych kraj położony głównie na Anatolii w Azji Zachodniej i Wschodniej Tracji w Europie Południowo-Wschodniej. Wiele tureckich uczelniach (zarówno publicznych, jak i prywatnych), bierze udział w ogólnoeuropejskich programach wymiany studentów (Socrates, Erasmus, itp.). Niektóre mają umowy z uczelniami pozaeuropejskimi, too.

Biologia Turcja - Weź Biologia Turcja. Wszystkie Biologia i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

2 Wyniki z Biologia, Turcja Filter

Doktorat z bioinformatyki i genetyki

Kadir Has University
Turcja, Stambuł
Doktorat
16 Sep 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
4 lat(a)
02 Aug 2019
Język angielski
Stacjonarne

Biologia, biotechnologia i biotechnologia rozwijają się dynamicznie od 2000 roku. Aby poradzić sobie z produkowanymi danymi, wymagana jest technologia komputerowa z powodu nad ...

Czytaj więcej

Doktorat z inżynierii chemicznej i biologicznej

Koc University - Istanbul Turkey
Turcja, Stambuł
Doktorat
01 Sep 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
4 lat(a)
30 Jun 2020
Język angielski
Stacjonarne

Chemiczny

Czytaj więcej