PHDSTUDIES

Biologia Meksyk - programów Biologia Meksyk Biologia

PhD lub Doctor of Philosophy jest podyplomowych stopień naukowy wydawany przez uniwersytety. Kiedy ktoś osiąga doktorat on lub ona może być często określane jako lekarza.

Badania w biologii może prowadzić do kariery w służbie zdrowia, nauki, ochrony środowiska i biotechnologii. Może także stanowić bazę do prowadzenia studiów doktoranckich w dziedzinie badań klinicznych lub pracy.

Meksyk jest jednym z najpopularniejszych krajów turystycznych na świecie. Kraj ma zarówno tropikalnych i umiarkowanych stref dając studentom najlepszy czas tutaj. Jeśli chcesz studiować za kurs w Narodowym Autonomicznym Uniwersytecie Meksyku, to będzie genialne życie z dużo rozrywki w kraju, jak również.

Biologia Meksyk - Weź Biologia Meksyk. Wszystkie Biologia i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

2 Wyniki z Biologia, Meksyk Filter

Doktorat z nauk biologicznych i zdrowotnych

Universidad de Sonora
Doktorat
10 Sie 2020
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia

Cel ogólny: Szkolenie wysoko wykwalifikowanego personelu w dziedzinie chemii, biologii i nauk o zdrowiu, z interdyscyplinarną wizją, która przyczynia się do rozwiązywania prob ...

Czytaj więcej

Doktor nauk biologicznych

Universidad Autonoma de Aguascalientes
Doktorat
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia

Doktor Nauk Biologicznych to program absolwent uznany za wysoki poziom jakości przyznany przez Konsolidacja CONACYT w Krajowym Programie Jakości Graduate (PNPC).

Czytaj więcej