PHDSTUDIES

Biologia Botswana - programów Biologia Botswana Biologia

Najbardziej popularne jest doktorat doktor filozofii i doktora Doktorów i innych doktoranckie badania przygotować absolwenta do uruchomienia nowych planów, które dodają się do wspólnej bazy wiedzy w tej dziedzinie. Kandydaci na i posiadaczy Ph.Ds często szukają zawodów jako profesorów i naukowców, ale wielu też udać się do różnych ról w charytatywnych, sektorów publicznych i prywatnych.

Biologia jest nauką o wszystkich żywych istot i jak konwertować i zużywają energii, aby przetrwać i utrzymać stabilność. Obszary badań biologicznych klasyfikuje organizmu rodzaju i stopnia złożoności, jak również metody badań.

Botswana znajduje się w południowej Afryce i poczyniła znaczne postępy w rozwoju systemu szkolnictwa wyższego. Odkrycie diamentów znacząco zwiększył przychody dla narodu, a wiele z tych dochodów został funneled do poprawy szkołach i na uczelniach.

Biologia Botswana - Weź Biologia Botswana. Wszystkie Biologia i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Biologia, Botswana Filter

PhD Biology

Botswana International University Of Science And Technology
Doktorat
Sie 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Prace doktorskie z biologii

Czytaj więcej