PHDSTUDIES

Biologia Azja - Biologia programów Biologia w Azja

Najbardziej popularne jest doktorat doktor filozofii i doktora Doktorów i innych doktoranckie badania przygotować absolwenta do uruchomienia nowych planów, które dodają się do wspólnej bazy wiedzy w tej dziedzinie. Kandydaci na i posiadaczy Ph.Ds często szukają zawodów jako profesorów i naukowców, ale wielu też udać się do różnych ról w charytatywnych, sektorów publicznych i prywatnych.

Biologia to nauka przyrodnicza zajmująca się badaniem wszystkich aspektów organizmów żywych, z cząsteczek, komórek i tkanek organizmów żywych. Ta dziedzina nauki ma wiele oddziałów specjalizacji w różnych dziedzinach, takich jak biochemia, ekologii i botaniki.

Studenci, którzy ukończą część ich stopnia w Azji rosną w liczbach. Obecnie, w drugim i trzecim co do wielkości gospodarki są w Azji. Bez ograniczeń, uczniowie opisali swój czas w Azji jak najlepsze doświadczenia ich życia. Dziś, trzy z czterech krajów świata najbardziej zaludnionych są w Azji: Chiny, Indie i Indonezja.

Biologia Azja - Weź Biologia Azja. Wszystkie Biologia i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

4 Wyniki z Biologia, Azja Filter

Doktor nauk biologicznych

UAEU United Arab Emirates University
Doktorat 01 August 2020 W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Język angielski Stacjonarne

Doktorat studenci muszą wziąć udział w kursie opartym na rotacji laboratoryjnej podczas pierwszego roku studiów magisterskich. Zazwyczaj uczniowie będą musieli obracać się w t ...

Czytaj więcej

Doktor Filozofii w Biologii

Sunway University
Doktorat 01 January 2020 W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Język angielski Stacjonarne

Ten oparty na badaniach program ma na celu dalsze rozwijanie twoich obecnych umiejętności badawczych w jednym z wielu kluczowych obszarów biologii.

Czytaj więcej

Ph.D. w Marine Science (MarS)

King Abdullah University of Science and Technology
Doktorat 01 September 2020 W pełnym wymiarze godzin Język angielski Stacjonarne

Program Marine Science (MarS) wykorzystuje położenie KAUST na Morzu Czerwonym, żywe laboratorium o ogromnym potencjale do ekscytującej nauki. Program dotyczy biologii i ekolog ...

Czytaj więcej

Fd w stosowanych nauk biologicznych: zdrowie środowiskowe

Chulabhorn Graduate Institute
Doktorat 01 June 2020 W pełnym wymiarze godzin Język angielski Stacjonarne

Obecnie wiadomo, że środowisko i zdrowie są nierozerwalnie ze sobą powiązane. Zanieczyszczenia środowiska w środowisku naturalnym mogą wpłynąć na zdrowie ludzi wcześniej czy p ...

Czytaj więcej