PHDSTUDIES

Biologia Klosterneuburg - programów Biologia Klosterneuburg Biologia, Klosterneuburg

PhD jest stopień doktora, w szczególności o nazwie "doktor filozofii " stopień. Jest to mylące, ponieważ doktorów niekoniecznie filozofów (chyba że uzyskał dyplom z filozofii!). Powiedział, że odbiorcami doktoranckie są w stanie zaangażować się w eksperymentach myślowych, rozum o problemach i rozwiązywać problemy w wyrafinowanych sposobów.

Biologia jest nauką o wszystkich żywych istot i jak konwertować i zużywają energii, aby przetrwać i utrzymać stabilność. Obszary badań biologicznych klasyfikuje organizmu rodzaju i stopnia złożoności, jak również metody badań.

Austria będzie narażać studentów na różnych tego kraju 's "wybitne " kultury. Austria to doskonały wybór studiów za granicą dla studentów zainteresowanych w języku niemieckim.

Biologia Klosterneuburg - Weź PhD Klosterneuburg. Wszystkie programu PhD i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Biologia, Klosterneuburg Filter

W pełni finansowane stanowiska doktorskie w dziedzinie biologii, informatyki i danych

Institute of Science and Technology Austria (IST Austria)
Doktorat
15 Sie 2020
<
Studia dzienne
<
5 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Institute of Science and Technology Austria (IST Austria) poszukuje wysoko wykwalifikowanych kandydatów posiadających tytuły licencjata lub magistra do ubiegania się o przyjęc ...

Czytaj więcej