Filter
Doktorat
Austria Klosterneuburg Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Biologia Klosterneuburg - programów Biologia Klosterneuburg Biologia, Klosterneuburg

PhD jest stopień doktora, w szczególności o nazwie "doktor filozofii " stopień. Jest to mylące, ponieważ doktorów niekoniecznie filozofów (chyba że uzyskał dyplom z filozofii!). Powiedział, że odbiorcami doktoranckie są w stanie zaangażować się w eksperymentach myślowych, rozum o problemach i rozwiązywać problemy w wyrafinowanych sposobów.

Biologia jest nauką o wszystkich żywych istot i jak konwertować i zużywają energii, aby przetrwać i utrzymać stabilność. Obszary badań biologicznych klasyfikuje organizmu rodzaju i stopnia złożoności, jak również metody badań.

Austria będzie narażać studentów na różnych tego kraju 's "wybitne " kultury. Austria to doskonały wybór studiów za granicą dla studentów zainteresowanych w języku niemieckim.

Biologia Klosterneuburg - Weź PhD Klosterneuburg. Wszystkie programu PhD i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Biologia, Klosterneuburg

Institute of Science and Technology Austria (IST Austria)

Institute of Science and Technology Austria (IST Austria) poszukuje wysoko wykwalifikowanych kandydatów posiadających tytuły licencjata lub magistra do ubiegania się o pr ... [+]

. W pełni finansowane stanowiska doktorskie w dziedzinie biologii, informatyki i danychInstitute of Science and Technology Austria (IST Austria)

Institute of Science and Technology Austria (IST Austria) poszukuje wysoko wykwalifikowanych kandydatów posiadających tytuły licencjata lub magistra do ubiegania się o przyjęcie na program doktorancki IST Austria. Oferujemy w pełni finansowane stanowiska doktorskie z biologii, neuronauki, matematyki, informatyki, fizyki i danych, w światowej klasy środowisku badawczym na obrzeżach Wiednia.

Nasz program doktorancki charakteryzuje się nowoczesnym kompleksowym szkoleniem ze szczególnym uwzględnieniem interdyscyplinarności , ścisłym mentoringiem wybitnych wykładowców w małych grupach badawczych oraz dostępem do pierwszorzędnych udogodnień . Studenci spędzają pierwszy rok na ukończeniu zajęć i rotacji przed wybraniem grupy pracy magisterskiej. Nasi doktoranci zdobyli najwyższe stanowiska w środowisku akademickim i przemysłowym na całym świecie.... [-]

Austria Klosterneuburg
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku