PHDSTUDIES

Biologia Arabia Saudyjska - programów Biologia Arabia Saudyjska Biologia

Doktorat, również znany jako doktor filozofii stopniu jest doktorat przyznany przez uniwersytet dla naukowca, który spotkał się wszystkie niezbędne kwalifikacje i mogą być teraz uznane lekarza w swojej dziedzinie akademickiej.

Doktorat z biologii jest program dla studentów w zakresie wspierania nauki w rozwoju i nauki o zdrowiu. Egzaminy kwalifikacyjne również projekt badań. Kurs pozwala zrozumieć więcej w dziedzinie nauk biologicznych. Możesz uczyć się z każdego zakątka świata, w USA, Wielkiej Brytanii lub w innym miejscu. Kurs jest niedrogi i handlowej na świecie.

Arabia Saudyjska jest jednym z dwóch krajów wymienionych dla ich rodzin królewskich, wraz z Haszymidzkiego Królestwa Jordanii. Jest sporo miejsc pracy dla emigrantów w Arabii Saudyjskiej. It 's zaleca się, aby dowiedzieć się, jak czytać Arabski, podstawowe tajweed i kilka podstawowych umiejętności mówienia przed przyjazdem.

Biologia Arabia Saudyjska - Weź Biologia Arabia Saudyjska. Wszystkie Biologia i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Biologia, Arabia Saudyjska Filter

Ph.D. w Marine Science (MarS)

King Abdullah University of Science and Technology
Doktorat
<
Studia dzienne
<
30&nbsp;-&nbsp;42 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program Marine Science (MarS) wykorzystuje położenie KAUST na Morzu Czerwonym, żywe laboratorium o ogromnym potencjale do ekscytującej nauki. Program dotyczy biologii i ekolog ...

Czytaj więcej