PHDSTUDIES

Biologia Ameryka Środkowa i Karaiby - Biologia programów Biologia w Ameryka Środkowa i Karaiby

Zarabianie doktorat wymaga rozszerzonego badania i intensywnego wysiłku umysłowego. PhD jest akademickie badanie, na którym koncentrować się na czterech do sześciu lat po uzyskaniu swój tytuł magistra, a to prowadzi, jeśli się powiedzie, w stopniu doktora, najwyższy stopień naukowy.

Doktorat z biologii jest program dla studentów w zakresie wspierania nauki w rozwoju i nauki o zdrowiu. Egzaminy kwalifikacyjne również projekt badań. Kurs pozwala zrozumieć więcej w dziedzinie nauk biologicznych. Możesz uczyć się z każdego zakątka świata, w USA, Wielkiej Brytanii lub w innym miejscu. Kurs jest niedrogi i handlowej na świecie.

Ameryka Środkowa to region Ameryki Północnej znajduje się między południowej granicy Meksyku i północno-zachodniej granicy Kolumbii, w Ameryce Południowej. Składa się z Belize, Gwatemali, Hondurasu, Salwadoru, Nikaragui, Kostaryki i Panamy.

Biologia Ameryka Środkowa i Karaiby - Weź Biologia Ameryka Środkowa i Karaiby. Wszystkie Biologia i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Biologia, Ameryka Środkowa i Karaiby Filter

Doktorat z biologii

University of Puerto Rico - Río Piedras
Doktorat
<
Studia dzienne
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia

Nasz program studiów podyplomowych oferuje doktorat z filozofii w czterech głównych obszarach: biologii molekularnej / komórkowej, neurologii, ekologii / systematyki i ewolucj ...

Czytaj więcej