PHDSTUDIES

Biologia morska Stany Zjednoczone - programów Biologia morska Stany Zjednoczone Biologia morska

Wymagania dla programu studiów doktoranckich często wiąże student posiadający już uzyskać tytuł magistra. Dodatkowo, należy złożyć przygotowaniem rozprawy składający się głównie z oryginalnych badań naukowych. W niektórych krajach, ta praca może nawet trzeba bronić przed panelu.

Biologia morska podkreśla znaczenie ochrony i zachowania środowiska wodnego dla ssaków morskich i organizmów. Woda pokrywa dużą część Ziemi i obsługuje ogromną ilość zwierząt, roślin i życia drobnoustrojów. Poprzez studiowanie biologii morskiej, jednostki mogą działać w celu ochrony wszelkiego życia na ziemi. 

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Biologia morska Stany Zjednoczone - Weź Biologia morska Stany Zjednoczone. Wszystkie Biologia morska i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Biologia morska, Stany Zjednoczone Filter

Doktorat i magister nauk morskich, atmosfery i nauk o Ziemi

University of Miami Rosenstiel School
Doktorat
MSc
Sty 2021
<
Studia dzienne
<
3&nbsp;-&nbsp;5 lat(a)
15 Lis 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Oferujemy PH.D. oraz stopnie naukowe MS w 6 programach: nauki o atmosferze, biologia i ekologia morska, ekosystemy i społeczeństwo morskie, geologia morska, meteorologia i oce ...

Czytaj więcej