PHDSTUDIES

Biologia morska Ameryka Północna - Biologia morska programów Biologia morska w Ameryka Północna

PhD jest stopień doktora, w szczególności o nazwie "doktor filozofii " stopień. Jest to mylące, ponieważ doktorów niekoniecznie filozofów (chyba że uzyskał dyplom z filozofii!). Powiedział, że odbiorcami doktoranckie są w stanie zaangażować się w eksperymentach myślowych, rozum o problemach i rozwiązywać problemy w wyrafinowanych sposobów.

Biologia morska koncentruje się na badaniu życia w morzu i innych środowiskach wodnych. Zdrowie zwierząt w środowisku morskim oraz stan samej wody może mieć trwały wpływ na życie na ziemi, dlatego studiowanie biologii morskiej jest tak ważna.

Stany Zjednoczone Ameryki znajduje się na kontynencie Ameryki Północnej. Jest trzecim co do wielkości krajem pod względem wielkości na świecie. To ma stosunkowo krótką historię w porównaniu do innych krajów świata, ma jeden z world 's największych gospodarek, a także jeden z World ' s populacji najbardziej zróżnicowanych.

Biologia morska Ameryka Północna - Weź Biologia morska Ameryka Północna. Wszystkie Biologia morska i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Biologia morska, Ameryka Północna Filter

Doktorat i magister nauk morskich, atmosfery i nauk o Ziemi

University of Miami Rosenstiel School
Doktorat
MSc
Sty 2021
<
Studia dzienne
<
3&nbsp;-&nbsp;5 lat(a)
15 Lis 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Oferujemy PH.D. oraz stopnie naukowe MS w 6 programach: nauki o atmosferze, biologia i ekologia morska, ekosystemy i społeczeństwo morskie, geologia morska, meteorologia i oce ...

Czytaj więcej