Filter
Doktorat
Afryce Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Biologia morska Afryce - Biologia morska programów Biologia morska w Afryce

Najbardziej popularne jest doktorat doktor filozofii i doktora Doktorów i innych doktoranckie badania przygotować absolwenta do uruchomienia nowych planów, które dodają się do wspólnej bazy wiedzy w tej dziedzinie. Kandydaci na i posiadaczy Ph.Ds często szukają zawodów jako profesorów i naukowców, ale wielu też udać się do różnych ról w charytatywnych, sektorów publicznych i prywatnych.

Biologia morska zajmuje się badaniem roślin i zwierząt w siedliskach wodnych i ekosystemów. Studenci, którzy studiują biologię morską również dowiedzieć się o astronomii, biologii, ekologii, geologii, oceanografii i zoologii w celu uzyskania lepszego zrozumienia życia oceanu i wszystko, co on zawiera.

Czy jakikolwiek inny region może dopasować różnorodne i wymiar Afryce? Z imitable historia, krajobrazowych i kulturowych składek, prawie żadnych regiony oferują naukę za granicą napotykają, że jest trudniejsze i bardziej satysfakcjonujące z punktu widzenia nauki.

Biologia morska Afryce - Weź Biologia morska Afryce. Wszystkie Biologia morska i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Biologia morska, Afryce

University of Johannesburg

Cel doktora w Aquatic Health to zapewnienie kwalifikującym się studentom dogłębnego zrozumienia i zintegrowanej wiedzy na temat zaawansowanej teorii zastosowania w dziedz ... [+]

Cel doktora w Aquatic Health to zapewnienie kwalifikującym się studentom dogłębnego zrozumienia i zintegrowanej wiedzy na temat zaawansowanej teorii zastosowania w dziedzinie specjalizacji. Doktorat w Aquatic Health to badanie naukowe oparte wyłącznie na nauce, które wymaga od kandydatów wykazania zdolności badawczych na wysokim poziomie oraz wniesienia znaczącego i oryginalnego wkładu akademickiego na pograniczu dyscypliny specjalizacji.

Doktorat w zakresie zdrowia wodnego wymaga bardzo wysokiego poziomu intelektualnej, teoretycznej i praktycznej wiedzy specjalistycznej oraz wglądu w problemy związane z dziedziną studiów oraz zastosowania zaawansowanych metod i technik eksperymentalnych współczesnych badań, a także podstawowych badań naukowych oraz wartości akademickie w zakresie generowania, przetwarzania, interpretacji i prezentacji danych badawczych w formie ustnej i pisemnej.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku