Filter
Doktorat
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Programy Biologia komórkowa, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

Po ukończeniu studiów licencjackich i magisterskich na poziomie licencjackim i magisterskim, wielu studentów decyduje się na dalsze kształcenie z doktoratem lub doktoratem. Stopnie doktorskie zapewniają zaawansowany poziom wiedzy obejmujący informacje wysokiego poziomu dostępne w wybranej dziedzinie.

Wielu z nich pyta: "Czym jest doktorat z biologii komórki?" Osiągnięcie tego stopnia polega na uzyskaniu dogłębnego zrozumienia struktury i funkcji komórek biologicznych w organizmach, od jednokomórkowych drobnoustrojów do złożonych istot, takich jak ludzie. Studenci podejmujący się tego programu zazwyczaj wchodzą w kombinację naukowego i opartego na studiach postępu akademickiego, koncentrując się na doskonaleniu umiejętności w zakresie badań naukowych i analiz, jednocześnie zachęcając do praktycznych praktycznych zastosowań zasad biologii komórkowej.

Absolwenci biologii komórki mogą czerpać korzyści z wielu umiejętności, które można przenosić, w tym z talentu do analizy i rozdzielania problemów przydatnych we wszystkich aspektach życia. Mogą również zdobyć znaczącą wiedzę specjalistyczną w zakresie specjalistycznych tematów, takich jak łączenie komórek i zarządzanie koloniami myszy.

Ustalenie kosztu programu wymaga zrozumienia struktury kosztów danego uniwersytetu oraz związanych z nim opłat. Przyjęcia na poszczególne uniwersytety będą w stanie dostarczyć bardziej szczegółowych informacji.

Ukończenie programów doktoranckich z biologii komórki oferuje szeroki wybór opcji kariery. Wiele branż potrzebuje biologów komórkowych, chociaż niektórzy absolwenci studiów doktoranckich decydują się pozostać w czysto badawczych badaniach nad czynnikami środowiskowymi lub innymi. Inni rozgałęziają się, wykorzystując swoje umiejętności w wyjątkowy i fascynujący sposób. Na przykład, biologowie komórkowi mogą współpracować z firmami naftowymi i gazowymi w celu ustalenia, w jaki sposób mikroorganizmy mikrokomórkowe wpływają na żywotność miejsc wiercenia. Mogą również pracować jako naukowcy zajmujący się rolnictwem, rozumiejąc, w jaki sposób modele chorób komórkowych wpływają na zwierzęta gospodarskie, a nawet na uprawy.

Wraz z rozwojem studiów online, nawet studia doktoranckie mogą być realizowane w wirtualnych klasach, ale studenci mają również możliwość międzynarodowych lub lokalnych studiów w klasie. Aby dowiedzieć się więcej, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

3 Wyniki z Biologia komórkowa

Universidade da Coruña

Program Doktorat z komórki i Biologii Molekularnej jest oficjalnym stopień zbliża szkolenia w molekularnej i komórkowej podstawowych badań biologicznych. Przy współpracy ... [+]

Wprowadzenie

Program Dr in Cellular and Molecular Biology Jest to oficjalny stopień zbliża szkolenia w molekularnej i komórkowej podstawowych badań biologicznych. Przy współpracy Instytutu Badań Biomedycznych A Coruña (INIBIC).

To ma na celu przeszkolenie na metodologicznych i instrumentalnych umiejętności do rozwijania badań w biologii komórki, biologii molekularnej, biochemii, genetyki, mikrobiologii, Fizjologii Roślin i biomedycynie.

Dlaczego warto studiować na stopień

Program oferuje wysokiej jakości edukacji, dostosowanego i zintegrowany skonsolidowanych grup badawczych. Jest również uznanym w kraju i za granicą.

linie badawcze

Są to kierunki badań tego programu doktorskiej:... [-]

Hiszpania Coruña
Wrzesień 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Charles University Faculty of Science

Badani zastosowali specyficzne molekularne podejścia w szczegółowym badaniu dziedziczności i zmienności organizmów, odkrywając strukturalne i funkcjonalne powiązania międ ... [+]

Badani zastosowali specyficzne molekularne podejścia w szczegółowym badaniu dziedziczności i zmienności organizmów, odkrywając strukturalne i funkcjonalne powiązania między informacyjnymi makrocząsteczkami (kwasami nukleinowymi i białkami) jako podstawą istnienia i manifestacji / ekspresji żywej materii na wszystkich poziomach złożoności organizacji. Zajmuje się strukturą i funkcją genów, biosyntezą białek jako produktów genowych - ekspresją genów i ich regulacją. Klasyczne i molekularne podejścia biologiczne stosuje się do wszystkich obiektów biologicznych w stanach normalnych i patologicznych, w celu odkrycia, zrozumienia i celowego modyfikowania mechanizmów wszystkich ich objawów, w tym poziomu wirusa i terapii genowej.... [-]

Czechy Praga
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
Charles University Faculty of Science

Badani zastosowali specyficzne molekularne podejścia w szczegółowym badaniu dziedziczności i zmienności organizmów, odkrywając strukturalne i funkcjonalne powiązania międ ... [+]

Badani zastosowali specyficzne molekularne podejścia w szczegółowym badaniu dziedziczności i zmienności organizmów, odkrywając strukturalne i funkcjonalne powiązania między informacyjnymi makrocząsteczkami (kwasami nukleinowymi i białkami) jako podstawą istnienia i manifestacji / ekspresji żywej materii na wszystkich poziomach złożoności organizacji. Zajmuje się strukturą i funkcją genów, biosyntezą białek jako produktów genowych - ekspresją genów i ich regulacją.

Klasyczne i molekularne podejścia biologiczne stosuje się do wszystkich obiektów biologicznych w stanach normalnych i patologicznych, w celu odkrycia, zrozumienia i celowego modyfikowania mechanizmów wszystkich ich objawów, w tym poziomu wirusa i terapii genowej. Ich przedmiot badań i metod oznacza, że te dyscypliny mają wpływ na praktycznie wszystkie dziedziny naukowe i badawcze biologii i biomedycyny i mają wpływ na zastosowane sfery medycyny (choroby wrodzone i zakaźne, szczepionki, nowe leki), rolnictwo (transgeniczne organizmy i rośliny ulepszające i zwierzęta), ekologię (związek między organizmami a środowiskiem, kontrolę zanieczyszczenia środowiska i nietradycyjne przetwarzanie odpadów) i biotechnologie oparte przede wszystkim na procedurach inżynierii genetycznej i manipulacji genetycznej.... [-]

Czechy Praga
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku