$close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Biologia środowiska, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

Doktoranci napędzają przyszłość swoich pól, przeprowadzając dokładne i oryginalne badania w ciągu trzech do sześciu lat. W większości przypadków studenci są zobowiązani do obrony swoich badań przed panelem ekspertów przed uzyskaniem dyplomu. Czym jest doktorat z biologii środowiskowej? Dziedzina biologii środowiskowej jest wielopłaszczyznowa i może się znacznie różnić mi… Czytaj więcej

Doktoranci napędzają przyszłość swoich pól, przeprowadzając dokładne i oryginalne badania w ciągu trzech do sześciu lat. W większości przypadków studenci są zobowiązani do obrony swoich badań przed panelem ekspertów przed uzyskaniem dyplomu.

Czym jest doktorat z biologii środowiskowej? Dziedzina biologii środowiskowej jest wielopłaszczyznowa i może się znacznie różnić między programami, choć większość oferuje studentom wybór skupienia się na zoologii, biologii morskiej, biologii roślin lub ekologii jako specjalności. Badania zwykle prowadzone są w terenie, a nie w laboratorium, chociaż wielu studentów dzieli czas pomiędzy te dwie osoby, badając organizmy w ich obszarze badawczym i pracując nad naukowym zdefiniowaniem relacji między nimi. Podczas gdy wiele większych uniwersytetów może oferować studentom wiele ścieżek, mniejsze szkoły lub wydziały często projektują swój program nauczania w oparciu o to, co lokalne w danym obszarze, takie jak życie morskie lub życie roślin.

Badanie biologii środowiskowej często wprowadza studentów w umiejętności potrzebne do prowadzenia badań terenowych i biochemicznej analizy wielu różnych okazów. Wzniesione wraz z lepszymi umiejętnościami organizacyjnymi, które uczniowie zdobywają, umiejętności te mogą uczynić studentów bardzo atrakcyjnymi dla przyszłych pracodawców.

Wśród innych potencjalnych obciążeń studenci mogą być zmuszeni do uiszczenia dodatkowych opłat za laboratorium i sprzęt związany z badaniami doktoranckimi. Aby dowiedzieć się, czy interesujące programy zawierają dodatkowe opłaty poza czesnym, skontaktuj się bezpośrednio z potencjalnymi szkołami, aby uzyskać więcej informacji.

Profesorowie zajmujący się środowiskiem, biolodzy, botanicy, biolodzy, biolodzy i biolodzy zajmujący się biologią zajmują się rozpowszechnionymi tytułami zawodowymi z tytułem doktora nauk przyrodniczych. Możliwości zatrudnienia dostępne dla absolwentów w dużej mierze zależą od ich specjalności, a osoby, które skłaniają się ku naukom o zwierzętach, często podejmują decyzje na stanowiskach związanych z zoologią, takich jak właściciele zoo i hodowcy zwierząt gospodarskich, oraz ci, którzy dążą do biologii morskiej lub roślinnej, realizując kariery w w przemyśle rolnym lub wodnym.

Doktoranci rzadko są dostępni w pełni online, chociaż niektóre programy mogą umożliwić uczniom koordynację ze swoimi opiekunami naukowymi w Internecie, wykonując utwór nie będący tezą. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
University of Southern California
South Los Angeles, Stany Zjednoczone

W dziedzinie biologii środowiska morskiego dr hab. Program bada organizmy morskie, ich interakcje w złożonych ekosystemach morskich oraz wyłaniające się właściwości społecznoś ... +

W dziedzinie biologii środowiska morskiego dr hab. Program bada organizmy morskie, ich interakcje w złożonych ekosystemach morskich oraz wyłaniające się właściwości społeczności, które są wynikiem tych interakcji. Praca ta, z założenia iz konieczności, obejmuje badania na wszystkich poziomach organizacji biologicznej, a także badanie przecięcia działalności organizmów ze światem abiotycznym. -
Doktorat
Język angielski
Sie 2022