Filter
Doktorat
Republika Południowej Afryki Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Biochemia Republika Południowej Afryki - programów Biochemia Republika Południowej Afryki Biochemia

Trzeba osiągnąć dwie rzeczy zdobywając doktorat. Najpierw trzeba zrozumieć danego przedmiotu dokładnie. Po drugie, musi być szeroko w wiedzy o tym przedmiocie.

Studenci, którzy chcą pracować w sferze nauki, konieczne może wziąć udział w zajęciach lub cykl zajęć w dziedzinie biochemii. Mogą one obejmować makrocząsteczek, strukturę enzymu i funkcji, metabolizmu, reakcji biochemicznych i genetycznych.

Republika Południowej Afryki, oficjalnie Republika Południowej Afryki to kraj położony na południowym krańcu Afryki. Jest on podzielony na dziewięć prowincji. RPA to nie tylko baza wypadowa, jest sam w sobie fantastyczne miejsce o bogatej kulturze, fauny i flory oraz historii.

Biochemia Republika Południowej Afryki - Weź Biochemia Republika Południowej Afryki. Wszystkie Biochemia i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Biochemia, Republika Południowej Afryki

Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:
University of Johannesburg

Cel doktora w biochemii polega na zapewnieniu kwalifikującym się studentom dogłębnego zrozumienia i zintegrowanej wiedzy na temat zaawansowanej stosownej teorii w dziedzi ... [+]

Cel doktora w biochemii polega na zapewnieniu kwalifikującym się studentom dogłębnego zrozumienia i zintegrowanej wiedzy na temat zaawansowanej stosownej teorii w dziedzinie biochemii. Doktorat w biochemii jest czysto naukowym badaniem, które wymaga od kandydatów wykazania zdolności badawczych na wysokim poziomie oraz wniesienia znaczącego i oryginalnego wkładu akademickiego na pograniczu dyscypliny specjalizacji.

Doktorat z biochemii wymaga bardzo wysokiego poziomu intelektualnej, teoretycznej i praktycznej specjalistycznej wiedzy naukowej oraz wglądu w problemy związane z dziedziną studiów oraz zastosowania zaawansowanych metod i technik eksperymentalnych współczesnych badań, a także podstawowych badań naukowych i naukowych wartości akademickie w zakresie generowania, przetwarzania, interpretacji i prezentacji danych badawczych w formie ustnej i pisemnej.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 6 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku