PHDSTUDIES

Studia niestacjonarne Bezpieczeństwo żywności Programy, Wyszukaj najlepszy Bezpieczeństwo żywności programy tutaj! - Bezpieczeństwo żywności

Doktorat, również znany jako doktor filozofii stopniu jest doktorat przyznany przez uniwersytet dla naukowca, który spotkał się wszystkie niezbędne kwalifikacje i mogą być teraz uznane lekarza w swojej dziedzinie akademickiej.

W coraz ważniejszym dziedzinie nauk żywieniowych, bezpieczeństwa żywności dotyczy prawidłowego obchodzenia się, przechowywania i przygotowywania artykułów spożywczych i napojów w celu ochrony ogółu społeczeństwa przed chorobami i infekcjami związanych z żywnością. Praca w tej dziedzinie można znaleźć zarówno w sektorze publicznym jak i prywatnym.

Studia niestacjonarne Bezpieczeństwo żywności Programy: Szukaj tutaj programów Bezpieczeństwo żywności . Wszystkie szkoły i studia niestacjonarne informacje Bezpieczeństwo żywności directely, zaoszczędzić czas i kontakt Bezpieczeństwo żywności przyjęć tutaj!

1 Wyniki z Bezpieczeństwo żywności Filter

Doktorat Bezpieczeństwo żywności i biotechnologia

Queen's University Belfast
Doktorat
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program ten koncentruje się na zastosowanych aspektach zaawansowanych i powstających technologii analitycznych w celu rozwiązania bieżących problemów dotyczących bezpieczeństw ...

Czytaj więcej