PHDSTUDIES.PL

PhD Flanders - programów PhD Flanders PhD, Flanders

Najbardziej popularne jest doktorat doktor filozofii i doktora Doktorów i innych doktoranckie badania przygotować absolwenta do uruchomienia nowych planów, które dodają się do wspólnej bazy wiedzy w tej dziedzinie. Kandydaci na i posiadaczy Ph.Ds często szukają zawodów jako profesorów i naukowców, ale wielu też udać się do różnych ról w charytatywnych, sektorów publicznych i prywatnych.

Belgia jest znana jako centrum Europy i ośrodkiem międzynarodowej wymiany. W międzynarodowych studentów w Belgii być otoczony wielokulturowej społeczności.

PhD Flanders - Weź PhD Flanders. Wszystkie programu PhD i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Doktorant - doktor filozofii w zarządzaniu

United International Business Schools
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 - 4 lat(a) Wrzesień 2019 Belgia Antwerp Hiszpania Barcelona Brussels Madrid Japonia Tokyo Szwajcaria Zürich Niderlandy Amsterdam Włochy Milan Geneva + 13 więcej

Nasz kalendarz akademicki oparty jest na systemie kwartalnym (1 kwartał = 10 tygodni). Ze względu na elastyczną strukturę programu i jego modułową budowę, wiele dat rozpoczęcia jest dostępnych na początku każdego kwartału i każdego semestru, w październiku, listopadzie, styczniu, lutym, kwietniu, maju, lipcu i sierpniu.

Dr wykonawczy

Antwerp Management School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Belgia Antwerp

Program wykonawczy dr Management School w Antwerpii jest program wsparcia na wysokim poziomie dla biznesmenów i menedżerów poziomu C z silnym ambicji przynieść state-of-the-art wiedzy oraz doskonałe umiejętności badawcze w miejscu pracy i w społeczeństwie.

PhD w badaniach globalnych

European College for Liberal Studies
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2019 Hiszpania Barcelona Belgia Brussels Madrid Szwajcaria Zürich Japonia Tokyo Antwerp + 8 więcej

PhD - Doctor of Philosophy w Global Studies (60 punktów)

PhD w badaniach komunikacji

European College for Liberal Studies
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2019 Hiszpania Barcelona Belgia Brussels Madrid Szwajcaria Zürich Japonia Tokyo Antwerp + 8 więcej

PhD - Doctor of Philosophy w Studiów Komunikacyjnych (60 punktów)