PHDSTUDIES

Zaoczne Badania edukacyjne Azja - Badania edukacyjne programów Badania edukacyjne w Azja

PhD jest stopień doktora, w szczególności o nazwie "doktor filozofii " stopień. Jest to mylące, ponieważ doktorów niekoniecznie filozofów (chyba że uzyskał dyplom z filozofii!). Powiedział, że odbiorcami doktoranckie są w stanie zaangażować się w eksperymentach myślowych, rozum o problemach i rozwiązywać problemy w wyrafinowanych sposobów.

Studenci, którzy ukończą część ich stopnia w Azji rosną w liczbach. Obecnie, w drugim i trzecim co do wielkości gospodarki są w Azji. Bez ograniczeń, uczniowie opisali swój czas w Azji jak najlepsze doświadczenia ich życia. Dziś, trzy z czterech krajów świata najbardziej zaludnionych są w Azji: Chiny, Indie i Indonezja.

Zaoczne Badania edukacyjne Azja - Weź Badania edukacyjne Azja. Wszystkie Zaoczne Badania edukacyjne program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

2 Wyniki z Badania edukacyjne, Azja Filter

Doktor zindywidualizowanego programu interdyscyplinarnego (obszar badawczy)

The Hong Kong University of Science and Technology
Hongkong, Hongkong
Doktorat
01 Jan 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
Język angielski

Programy Doctor of Philosophy (PhD) w zindywidualizowanym interdyscyplinarnym programie (obszar badawczy) są przeznaczone dla studentów, którzy mają dobrze sformułowane cele b ...

Czytaj więcej

Doctor of Philosophy (Education) (Research)

Taylor’s University
Malezja, Subang Jaya + 1 Więcej
Doktorat
Czerwiec 2020
Język angielski
Stacjonarne

Kandydaci ubiegający się o doktorat (kształcenie) muszą opracować niezależne podejście do myślenia i unikalną wiedzę w zakresie własnych zainteresowań badawczych. Niezależne b ...

Czytaj więcej