PHDSTUDIES

Programy Badania środowiskowe, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

Doktorat jest stopniem wyższym, przyznawanym osobom, które złożyły pracę na podstawie oryginalnych badań w wybranym obszarze studiów. Doktorat oznacza Doktora Filozofii i przygotowuje studentów do specjalizowanej pozycji w swojej dziedzinie.

Co to jest doktorat w badaniu środowiskowym? Program ten ma na celu nauczenie osób o złożonych interakcjach między systemami planety, systemem społeczno-gospodarczym i ekosystemem. Aby pomóc uczniom lepiej zrozumieć wpływ tych czynników na siebie nawzajem, kursy mogą skupiać się na usługach naturalnych, relacjach między zdrowiem a środowiskiem oraz rozwoju społeczno-gospodarczym. Osoby mogą uczyć się, jak zapewnić zrównoważony rozwój społeczny, gospodarczy i kulturowy, o kwestiach o charakterze społecznym oraz o prawie w odniesieniu do środowiska.

Osoby, które ukończyły ten program, mają lepszy wgląd w interdyscyplinarne problemy, które nękają zarówno środowisko, jak i gospodarkę. Wiele z nich potrafi rozwiązywać złożone problemy, a także wykorzystywać metody naukowe do formułowania świadomych wniosków. Każda z tych umiejętności może im pomóc w pracy i życiu.

Koszt doktora jest zróżnicowany i zależy od wielu czynników. Lokalizacja programu i czas jego trwania to dwa z największych czynników, które mogą wpłynąć na ogólne koszty czesnego.

Osoby, które ukończyły studia doktoranckie w dziedzinie badań środowiskowych, mogą podjąć wiele ekscytujących karier. Kilka gałęzi przemysłu potrzebuje posiadacza tego dyplomu, a dana osoba może odnosić sukcesy w dziedzinie akademickiej, badawczo-rozwojowej, rządowej, biznesowej i publicznej. Niektóre tytuły mogą obejmować profesora, administratora publicznego, doradcę, specjalistę ds. Planowania i rozwoju oraz oceniającego wpływ na zrównoważony rozwój.

Coraz więcej szkół ma programy, które zajmują się badaniami środowiskowymi, a wiele oferuje programy online. Aby uzyskać więcej informacji o programach w Twojej okolicy, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

4 Wyniki z Badania środowiskowe Filter

Doktorat w zakresie badań środowiskowych i wiejskich

Pontificia Universidad Javeriana
Doktorat
<
Studia dzienne
<
6&nbsp;-&nbsp;12 semestry
Spanish (Colombia)
Ośrodek kształcenia

Doktorat w dziedzinie badań środowiskowych i wiejskich skoncentrował kurs Wydziału Nauk o Środowisku i Wsi na kształceniu wysoko postawionych naukowców, którzy wyróżniają się ...

Czytaj więcej

Doktor filozofii (doktorat) w dziedzinie zrównoważonego rolnictwa

Selinus University of Science and Literature
Doktorat
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Włoski
Online

Celem tego kroku badawczego powinny być teoretyczne podstawy zrównoważonego rolnictwa, projektowanie alternatywnych systemów i technologii produkcji oraz zarządzanie pasożytni ...

Czytaj więcej

Philosophia doktorat w produkcji zwierzęcej i zasobów naturalnych

Universidad Autonoma de Chihuahua
Doktorat
Lip 2021
<
Studia dzienne
<
8 semestry
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia

Program skierowany jest do integralnego formowania zasobów ludzkich na poziomie absolwenta, do angażowania się w wytwarzaniu, walidacji i / lub transferu wiedzy i szkoleniu pr ...

Czytaj więcej

Podwójny stopień University of Quebec w Outaouais (dostępny tylko po cyklu inżynierskim ISMANs CESI)

Superior Institute Of Materials And Advance Mechanics - ISMANS
Doktorat
Sie 2021
<
Studia dzienne
Francuski
Język angielski
Ośrodek kształcenia

DESS Eco-Conseil na UQAC: Ten dyplom ma na celu przeszkolenie profesjonalistów w zakresie zrównoważonego rozwoju. Odchodząc, eko-doradca ma wiedzę i know-how.

Czytaj więcej