PHDSTUDIES.PL

Dr Azji - dr studiów doktoranckich w Azji

Doctor of Philosophy stopniu, krótkie doktorat to zaawansowany stopień naukowy uzyskany w różnych dziedzinach, co oznacza poważne interesy i osiągnięć w zakresie badań.

Studenci, którzy ukończą część ich stopnia w Azji rosną w liczbach. Obecnie, w drugim i trzecim co do wielkości gospodarki są w Azji. Bez ograniczeń, uczniowie opisali swój czas w Azji jak najlepsze doświadczenia ich życia. Dziś, trzy z czterech krajów świata najbardziej zaludnionych są w Azji: Chiny, Indie i Indonezja.

Dr Azji - Weź dr Azji. Wszystkie doktoranckich i informacje o szkole. Oszczędzaj czas i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Doktorat w dziedzinie rachunkowości i finansów

Unicaf University (MW)
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone New York Grecja Athens Rumunia Bucharest Wielka Brytania London Egipt Cairo Ghana Accra Malawi Lilongwe Mauritius Port Louis Kenia Nairobi Nigeria Lagos Somalia Mogadishu Zambia Lusaka Jordania Irbid Cypr Cyprus Online + 27 więcej

Celem programu doktora jest przygotowanie następnego pokolenia wiodących naukowców. Doktor jest programem niezależnego, samodzielnego kierunku naukowego, wspieranego przez zespół organów nadzoru, który wnosi oryginalny wkład do wiedzy zapisanej w opublikowanej pracy naukowej.

Program stypendiów doktorskich - Hongkong

The Hong Kong Polytechnic University Department of Industrial and Systems Engineering
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Hongkong Hong Kong

Rada ds. Grantów Badawczych (RGC) w HKSAR wkrótce zaprosi kandydatów do "Programu stypendialnego Ph. Ph. Hongkongu" 2019-2020. Studenci z całego świata będą rekrutowani do kontynuowania studiów doktoranckich. studia w Hongkongu. Program będzie wspierał studentów wybranych w drodze otwartej konkurencji.

Doktorat w inżynierii

Ariel University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Październik 2019 Izrael Ari'el

Dołącz do doktorantów z Izraela i wielu innych krajów na całym świecie, aby rozwijać i poszerzać swoje horyzonty. Podnieś swoje badania na wyższy poziom, rozwijając swoje zainteresowania akademickie i doświadczenie w zaawansowanych laboratoriach, pod kierunkiem światowej klasy naukowców ze sprawdzonymi badaniami w środowisku multidyscyplinarnej międzynarodowej współpracy badawczej.

Doctor of Philosophy (PhD)

Hong Kong Baptist University - Faculty of Social Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 lat(a) Wrzesień 2019 Hongkong Hong Kong + 1 więcej

Wydział oferuje dwa stopnie naukowe, mianowicie Master of Philosophy (MPhil),

Samodzielny doktorat w zakresie międzynarodowego zarządzania przedsiębiorstwem

ISM - International School of Management
Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 - 7 lat(a) Październik 2019 Francja Paris Stany Zjednoczone New York Republika Południowej Afryki Cape Town Indie New Delhi + 7 więcej

Nasz doktor rozwija umiejętności badawcze i dydaktyczne potrzebne do promowania nowych perspektyw i inspirowania następnego pokolenia liderów biznesu. Program przygotowuje doświadczonych i zmotywowanych profesjonalistów biznesowych do rozpoczęcia kariery zaangażowanych instruktorów i oryginalnych badań w środowisku akademickim.

Doctor of Philosophy (PhD)

UUM Othman Yeop Abdullah Graduate School of Business
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 - 14 semestry Styczeń 2020 Malezja Alor Setar + 1 więcej

Ph.D. program w Othman Yeop Abdullah Graduate School of Business (OYAGSB), UUM College of Business to pełny program badawczy, w którym studenci są oceniani na podstawie pracy dyplomowej powstałej pod koniec ich okresu studiów.

MPhil / PhD w dziedzinie informatyki

The University of Hong Kong
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 4 lat(a) Wrzesień 2019 Hongkong Hong Kong + 1 więcej

Wydział Informatyki oferuje następujące programy studiów podyplomowych zarówno w trybie dziennym, jak i zaocznym:

Program doktora

Hong Kong Baptist University (HKBU) School of Business
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 - 6 lat(a) Wrzesień 2020 Hongkong Kowloon Tong

HKBU School of Business oferuje 4-letni doktorat w pełnym wymiarze godzin w pięciu głównych dyscyplinach, a mianowicie: rachunkowość i prawo (ACLW), ekonomia (ECON), finanse i decyzje decyzyjne (FDS), zarządzanie (MGNT) i marketing (MKT). Łącząc rygor akademicki z zdecydowanie międzynarodowym podejściem, programy te są idealne dla przyszłych liderów biznesu lub naukowców.

Program stypendialny PhD w Hongkongu

The Hong Kong Polytechnic University Department of English
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Hongkong Hong Kong

Ten program daje studentom z całego świata możliwość studiowania na doktorat na jednym z wysoko notowanych uniwersytetów w Hongkongu.

Doktor Filozofii w Geologii naftowej

Khalifa University of Science and Technology
Ośrodek kształcenia 4 lat(a) Wrzesień 2019 Zjednoczone Emiraty Arabskie Abu Dhabi

Program doktorancki w dziedzinie badań ropy naftowej w dziedzinie nauk przyrodniczych stymuluje badania i rozwój w celu wspierania innowacyjnych rozwiązań dla wyzwań w nauce, technologii i inżynierii, rozwoju nowej generacji liderów w środowisku akademickim w celu napędzania gospodarki opartej na wiedzy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a także w rozwoju profilu technologicznego ZEA i regionalnego przemysłu naftowego i gazowniczego.

Zintegrowany doktorat w dziedzinie Brain Sciences: Systems, Computational

Weizmann Institute of Science, Feinberg Graduate School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Październik 2019 Izrael Rehovot

Nauka o Neuroscience jest postrzegana przez wielu jako ostateczna granica nauki. Obejmuje on różnorodny zestaw podejść, od badania genów, po badania neuronów, synaps, obwodów, zachowań i procesów poznawczych. Neurobiologia w Instytucie Weizmanna obejmuje badania we wszystkich tych aspektach.

Doktorat z fizyki materii skondensowanej i technologii kwantowych

National University of Science and Technology MISIS
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Rosja Moscow

Program jest przeznaczony dla naukowców, którzy chcą kontynuować naukę w dziedzinie fizyki teoretycznej i stosowanej oraz innych interdyscyplinarnych nauk przyrodniczych i inżynierskich. Będziesz prowadził badania dotyczące zjawisk fizycznych, ich zasad i procesów.

Doktorat z administracji biznesu

European University Cyprus
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2019 Cypr Nicosia

Jest to program przeznaczony dla wysoce zmotywowanych studentów pragnących nabyć zaawansowanych badań i intelektualnej (analityczna) umiejętności w dziedzinie zarządzania. Celem programu jest przygotowanie generacji wysoce efektywnych uczonych doktorów zmierzających do kontynuowania kariery w środowisku akademickim lub doradczych w sektorze prywatnym lub publicznym. Program zapewnia studentom solidne wykształcenie teoretyczne i możliwość prowadzenia innowacyjnej, wysoce ukierunkowanych badań w administracji, w celu tworzenia nowej wiedzy.

Doktorat z administracji biznesowej

Istanbul Sehir University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Turcja Istanbul

Celem naszego programu dla absolwentów jest pomoc w budowaniu i rozwijaniu niezbędnych umiejętności przywódczych, administracyjnych i menedżerskich niezbędnych do osiągnięcia sukcesu w globalnym świecie biznesu. Nasze programy są zbudowane ze świadomością współczesnej wiedzy akademickiej i zawodowej jako unikalne i dynamiczne programy specyficzne dla tureckiego świata biznesu.

PhD w badaniach globalnych

European College for Liberal Studies
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2019 Hiszpania Barcelona Belgia Brussels Madrid Szwajcaria Zürich Japonia Tokyo Antwerp + 8 więcej

PhD - Doctor of Philosophy w Global Studies (60 punktów)