PHDSTUDIES.PL

Dr Azji - dr studiów doktoranckich w Azji

Doctor of Philosophy stopniu, krótkie doktorat to zaawansowany stopień naukowy uzyskany w różnych dziedzinach, co oznacza poważne interesy i osiągnięć w zakresie badań.

Studenci, którzy ukończą część ich stopnia w Azji rosną w liczbach. Obecnie, w drugim i trzecim co do wielkości gospodarki są w Azji. Bez ograniczeń, uczniowie opisali swój czas w Azji jak najlepsze doświadczenia ich życia. Dziś, trzy z czterech krajów świata najbardziej zaludnionych są w Azji: Chiny, Indie i Indonezja.

Dr Azji - Weź dr Azji. Wszystkie doktoranckich i informacje o szkole. Oszczędzaj czas i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Phd w zarządzaniu marketingowym

Unicaf University (MW)
Stacjonarne Online W pełnym wymiarze godzin Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone New York Grecja Athens Rumunia Bucharest Wielka Brytania London Egipt Cairo Ghana Accra Malawi Lilongwe Mauritius Port Louis Kenia Nairobi Nigeria Lagos Somalia Mogadishu Zambia Lusaka Jordania Irbid Cypr Cyprus Online + 26 więcej

Celem programu doktora jest przygotowanie następnego pokolenia wiodących naukowców. Doktor jest programem niezależnego, samodzielnego kierunku naukowego, wspieranego przez zespół organów nadzoru, który wnosi oryginalny wkład do wiedzy zapisanej w opublikowanej pracy naukowej.

Program stypendiów doktorskich - Hongkong

The Hong Kong Polytechnic University Department of Industrial and Systems Engineering
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat August 2019 Hongkong Hong Kong

Rada ds. Grantów Badawczych (RGC) w HKSAR wkrótce zaprosi kandydatów do "Programu stypendialnego Ph. Ph. Hongkongu" 2019-2020. Studenci z całego świata będą rekrutowani do kontynuowania studiów doktoranckich. studia w Hongkongu. Program będzie wspierał studentów wybranych w drodze otwartej konkurencji.

School of Business and Management ITB
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat July 2019 Indonezja Bandung Jakarta + 1 więcej

MPhil / PhD w dziedzinie informatyki

The University of Hong Kong
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 4 lat September 2019 Hongkong Hong Kong + 1 więcej

Wydział Informatyki oferuje następujące programy studiów podyplomowych zarówno w trybie dziennym, jak i zaocznym:

Doctor of Philosophy (PhD)

Hong Kong Baptist University - Faculty of Social Sciences
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 lat September 2019 Hongkong Hong Kong + 1 więcej

Wydział oferuje dwa stopnie naukowe, mianowicie Master of Philosophy (MPhil),

Doctor of Philosophy (PhD)

UUM Othman Yeop Abdullah Graduate School of Business
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 - 14 semestry January 2020 Malezja Alor Setar + 1 więcej

Ph.D. program w Othman Yeop Abdullah Graduate School of Business (OYAGSB), UUM College of Business to pełny program badawczy, w którym studenci są oceniani na podstawie pracy dyplomowej powstałej pod koniec ich okresu studiów.

Program doktora

Hong Kong Baptist University (HKBU) School of Business
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 - 6 lat September 2019 Hongkong Kowloon Tong + 1 więcej

HKBU School of Business oferuje programy studiów podyplomowych ("RPG"), MPhil lub PhD w pięciu głównych dyscyplinach, tj. Rachunkowość i prawo (ACLW), ekonomię (ECON), finanse i decyzje naukowe (FDS), zarządzanie (MGNT) i marketing (MKT). Łącząc akademicki rygor z zdecydowanym międzynarodowym podejściem, programy te są idealne dla przyszłych liderów biznesu lub uczonych.

Zintegrowany doktorat w dziedzinie Brain Sciences: Systems, Computational

Weizmann Institute of Science, Feinberg Graduate School
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin Zaoczne October 2019 Izrael Rehovot

Nauka o Neuroscience jest postrzegana przez wielu jako ostateczna granica nauki. Obejmuje on różnorodny zestaw podejść, od badania genów, po badania neuronów, synaps, obwodów, zachowań i procesów poznawczych. Neurobiologia w Instytucie Weizmanna obejmuje badania we wszystkich tych aspektach.

Program stypendialny PhD w Hongkongu

The Hong Kong Polytechnic University Department of English
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat September 2019 Hongkong Hong Kong

Ten program daje studentom z całego świata możliwość studiowania na doktorat na jednym z wysoko notowanych uniwersytetów w Hongkongu.

Doktor filozofii w inżynierii

Khalifa University of Science and Technology
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 - 6 lat September 2019 Zjednoczone Emiraty Arabskie Abu Dhabi + 1 więcej

Tytuł doktora filozofii w dziedzinie inżynierii (Ph.D. in Engineering) przyznawany jest kandydatom, którzy pomyślnie ukończyli nauczane kursy i komponenty badawcze programu. Studenci są zobowiązani do ukończenia programu zaawansowanych kursów inżynierskich.

PhD in Business

Singapore Management University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 - 5 lat August 2019 Singapur Singapore

Uniwersytet Zarządzania Singapur (SMU) Doktor Business Program rozwija wyjątkowe uczonych, którzy mają głębokie zrozumienie problemów stojących przed światem biznesu i którzy są w stanie prowadzić nowatorskie niezależnego badania w specjalnościach w tym finanse, marketing, zarządzanie operacjami, Zachowania organizacyjne i Human Resources i Zarządzanie strategiczne i organizacja.

Doktor nauk ekonomicznych

Xiamen University - Wang Yanan Institute for Studies in Economics
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Chiny Xiamen

Międzynarodowe programy doktoranckie z dziedziny ekonomii i finansów w WISE

Doktor filozofii (doktorat) w zarządzaniu hotelem i turystyką

The Hong Kong Polytechnic University - School of Hotel and Tourism Management
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat September 2019 Hongkong Kowloon

Sukces instytucji badawczej wynika w dużej mierze z dostarczania i szkolenia młodych uczonych. Aby zapewnić przywództwo w rozwijaniu przyszłych naukowców w zakresie zarządzania hotelarstwem i turystyką, SHTM oferuje programy badawcze prowadzące do doktoratu. w zakresie Hotelarstwa i Turystyki. The School's Ph.D. Program przeznaczony jest dla tych, którzy chcą oprzeć swoje badania na teoretycznych spostrzeżeniach. Oferuje zaawansowane szkolenia oparte na indywidualnych zainteresowaniach i aspiracjach zawodowych, umożliwiając uczniom rozwinięcie umiejętności przeprowadzania istotnych badań w określonych dziedzinach. Współpraca naukowa między pracownikami akademickimi a studentami jest wspierana przez środowisko intelektualne i wspierające szkoły, a wyniki są upowszechniane za pośrednictwem publikacji naukowych i prezentacji konferencyjnych. Masa krytyczna uznanych na całym świecie naukowców, wraz z atrakcyjnym stypendium dla studentów badawczych i unikalnym środowiskiem "Wschód spotyka się z Zachodem" sprawia, że ​​nasze wysoce konkurencyjne programy badawcze odnoszą sukcesy. Wielu z naszych doktorantów absolwenci są teraz członkami wydziału na uniwersytetach na całym świecie.

PhD program(s)

Ben-Gurion University of the Negev
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Otwarta rekrutacja Izrael Be'er Sheva

Doktorat z Zrównoważonej Energii

Hamad bin Khalifa University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat September 2019 Katar Doha

Program doktorancki w dziedzinie zrównoważonej energii جامعة حمد بن خليفة zapewnia także studentom wszechstronną wiedzę na temat zagadnień związanych ze zrównoważoną energią oraz wpływu miejskiej konstrukcji, transportu i produkcji na zrównoważony rozwój energii.