PHDSTUDIES.PL

Dr Azji - dr studiów doktoranckich w Azji

Doctor of Philosophy stopniu, krótkie doktorat to zaawansowany stopień naukowy uzyskany w różnych dziedzinach, co oznacza poważne interesy i osiągnięć w zakresie badań.

Studenci, którzy ukończą część ich stopnia w Azji rosną w liczbach. Obecnie, w drugim i trzecim co do wielkości gospodarki są w Azji. Bez ograniczeń, uczniowie opisali swój czas w Azji jak najlepsze doświadczenia ich życia. Dziś, trzy z czterech krajów świata najbardziej zaludnionych są w Azji: Chiny, Indie i Indonezja.

Dr Azji - Weź dr Azji. Wszystkie doktoranckich i informacje o szkole. Oszczędzaj czas i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Phd w zarządzaniu marketingowym

Unicaf University (MW)
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone New York Grecja Athens Rumunia Bucharest Wielka Brytania London Egipt Cairo Ghana Accra Malawi Lilongwe Mauritius Port Louis Kenia Nairobi Nigeria Lagos Somalia Mogadishu Zambia Lusaka Jordania Irbid Cypr Cyprus Online + 26 więcej

Celem programu doktora jest przygotowanie następnego pokolenia wiodących naukowców. Doktor jest programem niezależnego, samodzielnego kierunku naukowego, wspieranego przez zespół organów nadzoru, który wnosi oryginalny wkład do wiedzy zapisanej w opublikowanej pracy naukowej.

Program stypendiów doktorskich - Hongkong

The Hong Kong Polytechnic University Department of Industrial and Systems Engineering
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Hongkong Hong Kong

Rada ds. Grantów Badawczych (RGC) w HKSAR wkrótce zaprosi kandydatów do "Programu stypendialnego Ph. Ph. Hongkongu" 2019-2020. Studenci z całego świata będą rekrutowani do kontynuowania studiów doktoranckich. studia w Hongkongu. Program będzie wspierał studentów wybranych w drodze otwartej konkurencji.

Doctor of Philosophy (PhD)

Hong Kong Baptist University - Faculty of Social Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 lat(a) Wrzesień 2019 Hongkong Hong Kong + 1 więcej

Wydział oferuje dwa stopnie naukowe, mianowicie Master of Philosophy (MPhil),

MPhil / PhD w dziedzinie informatyki

The University of Hong Kong
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 4 lat(a) Wrzesień 2019 Hongkong Hong Kong + 1 więcej

Wydział Informatyki oferuje następujące programy studiów podyplomowych zarówno w trybie dziennym, jak i zaocznym:

Doktorat w naukach przyrodniczych

Ariel University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Październik 2019 Izrael Ari'el

Dołącz do doktorantów z Izraela i wielu innych krajów na całym świecie, aby rozwijać i poszerzać swoje horyzonty. Podnieś swoje badania na wyższy poziom, poszerzając swoje zainteresowania akademickie i doświadczenie w zaawansowanych laboratoriach, pod kierunkiem światowej klasy naukowców ze sprawdzonymi badaniami w środowisku multidyscyplinarnej międzynarodowej współpracy badawczej. Nasi doktoranci publikują artykuły w wiodących międzynarodowych czasopismach i konferencjach.

Program doktora

Hong Kong Baptist University (HKBU) School of Business
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 - 6 lat(a) Wrzesień 2019 Hongkong Kowloon Tong + 1 więcej

HKBU School of Business oferuje programy studiów podyplomowych ("RPG"), MPhil lub PhD w pięciu głównych dyscyplinach, tj. Rachunkowość i prawo (ACLW), ekonomię (ECON), finanse i decyzje naukowe (FDS), zarządzanie (MGNT) i marketing (MKT). Łącząc akademicki rygor z zdecydowanym międzynarodowym podejściem, programy te są idealne dla przyszłych liderów biznesu lub uczonych.

Doctor of Philosophy (PhD)

UUM Othman Yeop Abdullah Graduate School of Business
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 - 14 semestry Styczeń 2020 Malezja Alor Setar + 1 więcej

Ph.D. program w Othman Yeop Abdullah Graduate School of Business (OYAGSB), UUM College of Business to pełny program badawczy, w którym studenci są oceniani na podstawie pracy dyplomowej powstałej pod koniec ich okresu studiów.

Samodzielny doktorat w zakresie międzynarodowego zarządzania przedsiębiorstwem

ISM - International School of Management
Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 - 7 lat(a) Lipiec 2019 Francja Paris Stany Zjednoczone New York Republika Południowej Afryki Cape Town Indie New Delhi + 7 więcej

Nasz doktor rozwija umiejętności badawcze i dydaktyczne potrzebne do promowania nowych perspektyw i inspirowania następnego pokolenia liderów biznesu. Program przygotowuje doświadczonych i zmotywowanych profesjonalistów biznesowych do rozpoczęcia kariery zaangażowanych instruktorów i oryginalnych badań w środowisku akademickim.

Doktor filozofii w inżynierii

Khalifa University of Science and Technology
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 - 6 lat(a) Wrzesień 2019 Zjednoczone Emiraty Arabskie Abu Dhabi + 1 więcej

Tytuł doktora filozofii w dziedzinie inżynierii (Ph.D. in Engineering) przyznawany jest kandydatom, którzy pomyślnie ukończyli nauczane kursy i komponenty badawcze programu. Studenci są zobowiązani do ukończenia programu zaawansowanych kursów inżynierskich.

Program stypendialny PhD w Hongkongu

The Hong Kong Polytechnic University Department of English
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Hongkong Hong Kong

Ten program daje studentom z całego świata możliwość studiowania na doktorat na jednym z wysoko notowanych uniwersytetów w Hongkongu.

Zintegrowany doktorat w dziedzinie Brain Sciences: Systems, Computational

Weizmann Institute of Science, Feinberg Graduate School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Październik 2019 Izrael Rehovot

Nauka o Neuroscience jest postrzegana przez wielu jako ostateczna granica nauki. Obejmuje on różnorodny zestaw podejść, od badania genów, po badania neuronów, synaps, obwodów, zachowań i procesów poznawczych. Neurobiologia w Instytucie Weizmanna obejmuje badania we wszystkich tych aspektach.

Doktor nauk ekonomicznych

Xiamen University - Wang Yanan Institute for Studies in Economics
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Chiny Xiamen

Międzynarodowe programy doktoranckie z dziedziny ekonomii i finansów w WISE

Doktorat w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy

European University Cyprus
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Cypr Nicosia

Program Doktor Bezpieczeństwa i Higieny Pracy ma na celu stworzenie nowej generacji badaczy naukowych wysokiego szczebla. Program ma na celu wykorzystanie istniejących tradycyjnych szkół teoretycznych w nauce bezpieczeństwa, a jednocześnie na koncie lokalnym, wpływy kulturowe, a także odkrywanie nowych zagrożeń i nowych wyzwań w Narodowym poziomie (odkrycia węglowodorów).

PhD w badaniach komunikacji

European College for Liberal Studies
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2019 Hiszpania Barcelona Belgia Brussels Madrid Szwajcaria Zürich Japonia Tokyo Antwerp + 8 więcej

PhD - Doctor of Philosophy w Studiów Komunikacyjnych (60 punktów)

Doktor Edukacji

Unicaf University (ZM)
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Otwarta rekrutacja Cypr Larnaca Stany Zjednoczone New York Grecja Athens Rumunia Bucharest Wielka Brytania London Egipt Cairo Ghana Accra Malawi Lilongwe Mauritius Port Louis Kenia Nairobi Nigeria Lagos Somalia Mogadishu Zambia Lusaka Jordania Irbid Cyprus Online + 28 więcej

Celem programu doktora jest przygotowanie następnego pokolenia wiodących naukowców. Doktor jest programem niezależnego, samodzielnego kierunku naukowego, wspieranego przez zespół organów nadzoru, który wnosi oryginalny wkład do wiedzy zapisanej w opublikowanej pracy naukowej.