PHDSTUDIES.PL

PhD Innsbruck - programów PhD Innsbruck PhD, Innsbruck

Trzeba osiągnąć dwie rzeczy zdobywając doktorat. Najpierw trzeba zrozumieć danego przedmiotu dokładnie. Po drugie, musi być szeroko w wiedzy o tym przedmiocie.

Jeśli myślisz o promowaniu swojej edukacji w instytucji, gdzie akademickiej jest przestrzegane, a następnie Austria oferuje najlepsze miejsce. Instytucje te są oparte na badaniach naukowych umożliwiając studentom uzyskać pomysły jak rozwiązać realne problemy życiowe.

Innsbruck jest domem dla niektórych z najstarszych obiektów edukacyjnych w Austrii. Kilka uniwersytetów są gospodarzem tego miasta, z najbardziej znaną Uniwersytetu będącego w Innsbrucku i MCI Management Centre Innsbruck.

PhD Innsbruck - Weź PhD Innsbruck. Wszystkie programu PhD i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Executive PhD Program in Management

Management Center Innsbruck
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 4 lat(a) Listopad 2019 Austria Innsbruck

Executive PhD Program in Management, oferowany wspólnie przez University of Antwerp, Antwerp Management School i MCI Management Center Innsbruck , skierowany jest do starszych menedżerów i decydentów, którzy uzyskują stopień doktora (doktora, doktora lub DBA) podczas pracy chcą. Przyspiesza rozwój własnej ekspertyzy badawczej i zastosowanie rozwiązań naukowych do bieżących wyzwań w przemyśle i firmach.