Filter
Doktorat
Australia New South Wales New South Wales Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

PhD New South Wales - programów PhD New South Wales PhD, New South Wales

Doktorat, również znany jako doktor filozofii stopniu jest doktorat przyznany przez uniwersytet dla naukowca, który spotkał się wszystkie niezbędne kwalifikacje i mogą być teraz uznane lekarza w swojej dziedzinie akademickiej.

Australia ma wyższe wykształcenie subsydiowanego dla studentów realizujących z licencjackich stopni. Dają one również pożyczki i dotacje na stanowisko doktorantów. Wyższa learning zaczyna szczeblu licencjackim stopni do stopnia doktora przyznawanego w każdej dziedzinie nauki.

PhD New South Wales - Weź PhD New South Wales. Wszystkie programu PhD i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Avondale College of Higher Education

Doktor filozofii (PhD) jest kompletne, samodzielne stopnia, że ​​jest uznanym międzynarodowo stopień doktora. Jest on przeznaczony dla studentów do rozwijania zaawansowan ... [+]

doktor filozofii Opis przedmiotu

Doktor filozofii (PhD) jest kompletne, samodzielne stopnia, że ​​jest uznanym międzynarodowo stopień doktora. Jest on przeznaczony dla studentów do rozwijania zaawansowanych umiejętności w zakresie prowadzenia niezależnych badań i trwały. Teza powinna wykazywać krytyczne stosowanie specjalistycznej wiedzy oraz dokonywania niezależnej wkład do wiedzy w obszarze badań.

Kurs jest wyjątkowy, ponieważ jest on dostarczony w ramach chrześcijańskiej edukacji w Avondale. Studenci Doktor Filozofii stopniu rozwinie umiejętności krytycznego myślenia etycznego stypendium oraz postaw sprzyjających zaangażowania osobistego i zbiorowego.

... [-]
Australia Cooranbong Wahroonga
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 4 lat
Stacjonarne
Online
Czytaj więcej po polsku
University of Technology Sydney

Doktorat ma stopień ogólnouniwersytecki i obejmuje intensywny okres nadzorowanych badań i badań. Stopień doktora filozofii przyznawany jest wybranym kandydatom, którzy wn ... [+]

Doktorat z ekonomii oferuje pierwszorzędne szkolenie z podstaw teorii ekonomii i ekonometrii. Wynik ten osiąga się poprzez program podstawowych zajęć doktoranckich, podjętych przez wszystkich studentów, które zapewniają koncepcje i narzędzia analityczne wymagane od każdego ekonomisty. Ponadto każdy uczeń rozwija wiedzę w dwóch wybranych dziedzinach. Pole składa się z pary zajęć terenowych, w których studenci uczą się zaawansowanych tematów i zapoznają się z granicami badań w tej dziedzinie. Oferowane dziedziny to: ekonomia behawioralna eksperymentalna ekonomia systemy dynamiczne ekonometria ekonomia zdrowia organizacja przemysłowa ekonomia pracy projektowanie rynku teoria mikroekonomii ekonomia publiczna.... [-]

Australia Sydney
January 2020
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 - 8 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Technology Sydney

Doctor of Creative Arts (DCA) jest dla absolwentów, którzy mają znaczący dorobek w mediach i / lub sztukach twórczych, i którzy chcą podjąć istotne badania w zakresie med ... [+]

Stopnie naukowe oferowane przez Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych są szczególnie cenne dla osób pragnących kontynuować karierę akademicką, karierę naukową lub zaawansowany poziom praktyki zawodowej.

[-]
Australia Sydney
January 2020
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 - 8 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku