close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Audyt, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

Doktor, najwyższy poziom osiągnięć naukowych w większości dziedzin, obejmuje intensywne badania przez trzy lata i rozwój pracy dyplomowej. Wybierając kontynuowanie nauki w programie doktoranckim, możesz zyskać znaczne korzyści z twojej kariery. Czym jest dr inż. W dziedzinie audytu przygotowuje się student do rozpoczęcia kariery, koncentrującej się wokół audytu wewnętrznego i… Czytaj więcej

Doktor, najwyższy poziom osiągnięć naukowych w większości dziedzin, obejmuje intensywne badania przez trzy lata i rozwój pracy dyplomowej. Wybierając kontynuowanie nauki w programie doktoranckim, możesz zyskać znaczne korzyści z twojej kariery.

Czym jest dr inż. W dziedzinie audytu przygotowuje się student do rozpoczęcia kariery, koncentrującej się wokół audytu wewnętrznego i zewnętrznego, co jest zasadniczo dogłębnych dochodzeń w prowadzeniu działalności gospodarczej. Ważne jest, aby uczniowie zaznajomieni z zasadami ekonomicznymi, podatkami, księgowością, systemami rządowymi, polityką biznesową i systemami informacyjnymi. Bardzo powszechne jest, aby zasady audytu były stosowane w dziedzinie ubezpieczeń.

Zarabianie na studiach zapewnia studentom wiele korzyści z ich kariery zawodowej. Oprócz wykwalifikowanych absolwentów o znacznie wyższych zarobkach doktorat umoŜliwia im osiągnięcie bardziej zaawansowanych stanowisk. Pozwala również pominąć wiele lat powolnego awansu, aby rozpocząć pracę szybciej.

Koszty związane z uzyskaniem tytułu doktoranckiego w zakresie audytu różnią się nieco w oparciu o wiele czynników, dlatego warto rozważyć wiele programów przed zapisaniem się w jeden. Oprócz szkoły i programu, kraj studiów będzie również wpływać na czesne i opłaty.

Po uzyskaniu doktoratu w zakresie audytu, jesteś gotowy, aby wejść do jednego z wielu rodzajów kariery. Najbardziej prostą pozycją jest audytor dla firmy ubezpieczeniowej. Możliwe są również inne stanowiska w zakresie ubezpieczeń z tego rodzaju wykształceniem. Wiele firm zatrudnia absolwentów audytu, aby służyć jako analitycy ze względu na ich imponujące dochodzenia i umiejętności myślenia krytycznego. Kontekstowe tło może również pozwolić Ci stać się twórcą polityki lub nauczycielem.

Rozpocznij studia doktoranckie w zakresie audytu. Wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz wstępny.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
University of Johannesburg
Johannesburg, Republika Południowej Afryki

Kandydat powinien rozwinąć stosowane specjalistyczne kompetencje w zakresie opanowania, interpretacji, zrozumienia, analizy i stosowania zasad kontroli w dziedzinie kontroli. ... +

Kandydat powinien rozwinąć stosowane specjalistyczne kompetencje w zakresie opanowania, interpretacji, zrozumienia, analizy i stosowania zasad kontroli w dziedzinie kontroli. Kwalifikujący się kandydat powinien wykazać oryginalne i niezależne prace naukowe. -
Doktorat
Studia dzienne
2 - 4 lat(a)
Język angielski
Sty 2022
Ośrodek kształcenia