PHDSTUDIES

Programy Astronomia, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

Po ukończeniu studiów licencjackich lub magisterskich możesz kontynuować naukę doktoratu, zwanego także doktorem filozofii. Stopień ten zazwyczaj trwa co najmniej cztery lata, a niektóre przedmioty mogą trwać o kilka lat dłużej.

Co to jest doktorat z astronomii? Astronomia jest gałęzią nauk przyrodniczych, która koncentruje się na ciałach niebieskich. Niektóre podgrupy obejmują formację gwiezdną i historię, interakcje kosmiczne, egzoplanety, astronomię obserwacyjną i astronomię teoretyczną. Niektóre programy koncentrują się na bliskich obiektach, takich jak te w naszym lokalnym układzie słonecznym, podczas gdy inne skupiają się na ciałach dalej. Badania w tym programie prowadzą cię do prezentacji i obrony pracy magisterskiej.

Nauka astronomii na poziomie podstawowym może zapewnić codzienne umiejętności życiowe, takie jak organizacja, dbałość o szczegóły i dobre umiejętności motoryczne. Kiedy jesteś zorganizowany, możesz oszczędzić czas. Wykrywanie i manipulowanie drobnymi szczegółami może pomóc ci w małych problemach materialnych lub w hobby opartym na rzemiośle.

Niektóre czynniki wpływające na koszt doktora to wielkość i lokalizacja szkoły. Koszty te obejmują książki, czesne, wyżywienie, zakwaterowanie i inne opłaty. Jeśli kontaktujesz się ze szkołami, którymi jesteś zainteresowany, możesz dowiedzieć się więcej o ich szczególnych kosztach.

Kariera, którą prowadzisz w dziedzinie astronomii, zależy od tego, czy koncentrowałeś się na astronomii stosowanej czy teoretycznej. Oba pola mają stanowiska w akademiach i badaniach, ale jeśli chcesz czegoś konkretnego, podziel się wyszukiwaniem według stopnia. Na przykład, praca zawodowa obejmuje menedżera programu obserwacyjnego, specjalistę ds. Oceny, inżyniera systemów i programistę oraz naukowca zajmującego się oprogramowaniem naukowym. Teoretyczne prace są zwykle bardziej ukierunkowane na badania, jako astronomowie i astrofizykowie pracujący w laboratoriach i obserwatoriach.

Możesz patrzeć w gwiazdy wszędzie, więc dlaczego nie wybrać szkoły, która jest najlepsza dla twoich celów szkolnych i zawodowych? Online zajęć można ukończyć w dowolnym miejscu. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

2 Wyniki z Astronomia Filter

Doktorat z fizyki teoretycznej, astronomii i astrofizyki

Charles University Faculty of Mathematics and Physics
Doktorat
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online

Program oferuje szkolenie z zakresu fizyki teoretycznej, astronomii i astrofizyki. Absolwent zdobywa szeroki zakres wiedzy teoretycznej i praktycznych doświadczeń w rozwiązywa ...

Czytaj więcej

Doktorat z astronomii

Northern Arizona University
Doktorat
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Wydział Fizyki i Astronomii w Northern Arizona University (NAU) uruchomi nowy program doktora Astronomy and Planetary Science jesienią 2016 roku. Zakład jest obecnie rekrutacj ...

Czytaj więcej