PHDSTUDIES

Astronomia Stany Zjednoczone - programów Astronomia Stany Zjednoczone Astronomia

PhD jest skrótem doktora filozofii. Stopień ten jest dostarczany po program studiów podyplomowych na wysokim poziomie studenta naukowca który wykonał głęboki badań w danej dziedzinie lub tematu.

Astronomia jest tematem szeroko zakrojonym, obejmującym szerokie badania galaktyk, planet i gwiazd. To pole badań może obejmować wiele eksperymentalnych możliwości, takich jak wykorzystanie lokalnych obserwatorium do rejestrowania danych lub podróżowania w pewnym miejscu do świadomego niebiańskiego wydarzenia.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Astronomia Stany Zjednoczone - Weź Astronomia Stany Zjednoczone. Wszystkie Astronomia i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Astronomia, Stany Zjednoczone Filter

Doktorat z astronomii

Northern Arizona University
Doktorat
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Wydział Fizyki i Astronomii w Northern Arizona University (NAU) uruchomi nowy program doktora Astronomy and Planetary Science jesienią 2016 roku. Zakład jest obecnie rekrutacj ...

Czytaj więcej