PHDSTUDIES.PL

Programy Astrofizyka, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

Nie mylić z lekarzem, doktor filozofii może być najwyższym stopniem naukowym dostępnym w dziedzinie niemedycznej. Zdobycie tego stopnia może wymagać wiele pracy, ale może przynieść nagrody i być bardzo prestiżowym osiągnięciem.

Co to jest doktorat z Astrofizyki? Ponieważ astrofizyka to nauka o planetach, gwiazdach i innych obiektach niebieskich, ten stopień jest ogólnie skoncentrowany na umożliwieniu zrozumienia tych obiektów i na tym, jak różne narzędzia mogą być użyte do ich obserwacji. Ćwiczenia mogą obejmować bardziej ogólne tematy, takie jak fizyka, a także bardziej szczegółowe pojęcia, takie jak systemy astronomiczne, pola promieniowania i domeny czasowe. Będziesz prawdopodobnie musiał wypełnić wiele osobistych badań i napisać rozprawę doktorską w ramach procesu zdobywania stopnia.

Praca, którą wykonujesz, aby zdobyć ten stopień, może poprawić twoje rozumowanie matematyczne i naukowe, co może pomóc w organizacji i podejmowaniu decyzji w twoim codziennym życiu. Lepsze zrozumienie pojęć naukowych może również sprawić, że będziesz lepiej poinformowany o pewnych problemach, z jakimi obecnie borykasz się na świecie.

Różne szkoły i instytucje mogą mieć różne wymagania, które wpływają na koszty uzyskania dyplomu. Zazwyczaj przed ukończeniem studiów doktoranckich trzeba mieć ukończone studia licencjackie lub magisterskie, które również mogą uwzględniać koszty.

Mając doktorat z astrofizyki, będziesz prawdopodobnie dobrze przygotowany, by zostać astrofizykiem. Możesz pracować jako badacz, badając i przyczyniając się do wiedzy o gwiazdach i planetach. Można również opracować nowe narzędzia i metody zrozumienia zjawisk astronomicznych. Często dostępne są możliwości kształcenia, w tym staże profesorskie lub nauczanie w szkole podstawowej lub średniej.

Uniwersytety w pobliżu, a także szkoły na całym świecie, mogą oferować programy do zdobycia tytułu doktora w dziedzinie astrofizyki. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

7 Wyniki z Astrofizyka Filter

Doktorat z astrofizyki

Universidad de La Laguna
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Wrzesień 2020 Hiszpania Santa Cruz de Tenerife

Doktoranckie program w Asrtrofísica jest wynikiem połączenia poprzedniego doktorat z astrofizyki i fizyki program doktorancki Struktury Materii. Oba programy doktoranckie mają wzmianka o doskonałości Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Doktor astrofizyki

International School for Advanced Studies (SISSA)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat(a) Październik 2020 Włochy Triest

Nigdy nie było lepszego czasu, aby pracować w Astrophysics, dynamicznej i konkurencyjnej dyscypliny w zakresie badań pionierskich. Kandydaci do programu studiów doktoranckich w Astrofizyki najpierw zostanie oceniona na podstawie CV i listów referencyjnych.

Doktor astrofizyki cząstek

International School for Advanced Studies (SISSA)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat(a) Październik 2020 Włochy Triest

Astroparticle Fizyka stanowi jedno z najwybitniejszych interesie SISSA i został wyróżniony jako jeden z obszarów, które SISSA dodatkowo wzmocni w najbliższej przyszłości. Jest to dziedzina młoda i interdyscyplinarny,

Doktorat z fizyki Astroparticle

GSSI - Gran Sasso Science Institute
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Włochy L'Aquila

Głównym celem programu nauczania w Astroparticle Physics jest zapewnienie punktów wejścia oraz narzędzi naukowych i kulturowych do pomyślnego włączenia się w badania fizyki cząstek elementarnych, fizyki jądrowej i astrofizyki, astrofizyki wysokoenergetycznej, grawitacji i kosmologii. Szczególna uwaga zostanie zwrócona na aspekty eksperymentalne i fenomenologiczne. Ponadto dr. student w Astroparticle Physics w GSSI będzie miał specjalną okazję do śledzenia i uczestniczenia w badaniach prowadzonych w Gran Sasso National Laboratories (LNGS), z szeroką społecznością naukowców z całego świata.

Doktorat z fizyki Ziemi i planet

Charles University Faculty of Mathematics and Physics
Ośrodek kształcenia Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Czechy Praga + 1 więcej

Program zapewnia zaawansowaną teoretyczną wiedzę z zakresu fizyki Ziemi i ciał planetarnych oraz kształci studentów w teoretycznych i numerycznych rozwiązaniach problemów przyszłościowych i odwrotnych. Absolwent jest w stanie prowadzić niezależne badania naukowe dotyczące procesów fizycznych na Ziemi, planetach i satelitach. On / ona może kontynuować karierę w instytucjach badawczych zajmujących się Ziemią i ewolucją planetarną, ale także w badaniach przemysłowych koncentrujących się na zagadnieniu mechaniki ciągłej.

Doktorat z fizyki teoretycznej, astronomii i astrofizyki

Charles University Faculty of Mathematics and Physics
Ośrodek kształcenia Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Czechy Praga + 1 więcej

Program oferuje szkolenie z zakresu fizyki teoretycznej, astronomii i astrofizyki. Absolwent zdobywa szeroki zakres wiedzy teoretycznej i praktycznych doświadczeń w rozwiązywaniu trudnych problemów fizycznych. Absolwent astronomii zyskuje także umiejętności eksperymentalne, wszyscy absolwenci zarządzają różnorodnymi metodami numerycznymi i obliczeniowymi. Oprócz metod matematycznych, absolwenci uzyskują również intuicję fizyczną, która jest niezwykle ważna w badaniach naukowych i rozwiązaniu nieoczekiwanych przeszkód technicznych i problemów.

Doktor nauk astrofizycznych i technologii

Rochester Institute of Technology (RIT)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Sierpień 2020 Stany Zjednoczone Rochester

Studia doktoranckie z zakresu nauk astrofizycznych i technologii koncentrują się na fizyce leżącej u podstaw zjawisk poza Ziemią oraz na rozwoju technologii, instrumentów, analizy danych i technik modelowania, które umożliwią kolejne główne kroki w tej dziedzinie.