PHDSTUDIES

Studia niestacjonarne Studia architektoniczne Słowenia - programów Studia architektoniczne Słowenia Studia architektoniczne

Doctor of Philosophy stopniu, krótkie doktorat to zaawansowany stopień naukowy uzyskany w różnych dziedzinach, co oznacza poważne interesy i osiągnięć w zakresie badań.

Architektura to proces projektowania i planowania przestrzeni lub budowy zgodnie z zestawem estetycznych, społecznych i środowiskowych wytycznych. Z tego powodu, architektura jest często podzielona na kategorie w zależności od stylu nadrzędnym.

Słowenia, oficjalnie Republika Słowenii, jest państwo narodowe w Europie Środkowej, na skrzyżowaniu głównych europejskich szlaków kulturowych i handlowych. Słowenia jest stosunkowo bezpiecznym krajem do odwiedzenia. Uniwersytet w Lublanie jest najstarszą i największą instytucją edukacyjną w kraju, oferując trzy sztuki akademie: Teatr i Film, muzyka, i Sztuk Pięknych.

Studia niestacjonarne PhD Słowenia - Weź studia niestacjonarne PhD Słowenia. Wszystkie studia niestacjonarne PhD i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Studia architektoniczne, Słowenia Filter

Doktorat z architektury - program doktorancki z architektury

University of Ljubljana
Doktorat
Paź 2020
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
3 lat(a)
Język angielski
Słowieński
Ośrodek kształcenia

Program studiów doktoranckich w architekturze trwa 3 lata (6 semestrów) i obejmuje w sumie 180 punktów ect.

Czytaj więcej