PHDSTUDIES

Studia niestacjonarne Studia architektoniczne Iran - programów Studia architektoniczne Iran Studia architektoniczne

Trzeba osiągnąć dwie rzeczy zdobywając doktorat. Najpierw trzeba zrozumieć danego przedmiotu dokładnie. Po drugie, musi być szeroko w wiedzy o tym przedmiocie.

Aby struktury i zachowania nowej struktury spełnienia specyfikacji technicznych i estetycznych, konieczne jest wejście osób doświadczonych w architekturze. Wiąże się to z tworzenia rysunków, wykonywania pomiarów i czasami pośredniczeniu kompromisów.

Iran lub Persia oficjalnie Islamska Republika Iranu, to kraj w Azji Zachodniej. Iran graniczy od północy Armenią, Azerbejdżanem i Turkmenistanem.Według Rankingu webometrii uniwersytetów świata, wybitni uczelni w kraju są University of Tehran (468-cia na całym świecie),

Studia niestacjonarne PhD Iran - Weź studia niestacjonarne PhD Iran. Wszystkie studia niestacjonarne PhD i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Studia architektoniczne, Iran Filter

Doktorat z architektury

University of Tehran, Kish International Campus
Doktorat
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program studiów doktoranckich w dziedzinie inżynierii architektury jest przeznaczony dla osób, które chcą zbadać architekturę i środowisko zbudowane w skoncentrowanych projekt ...

Czytaj więcej