PHDSTUDIES

Studia niestacjonarne Studia architektoniczne Azja - Studia architektoniczne programów Studia architektoniczne w Azja

Doctor of Philosophy stopniu, krótkie doktorat to zaawansowany stopień naukowy uzyskany w różnych dziedzinach, co oznacza poważne interesy i osiągnięć w zakresie badań.

Stworzenie budynku lub miejsca, które jest nie tylko estetyczny, ale także nośne i wewnątrz parametrów prawnych obejmuje planowanie i prace projektowe od kogoś zaznajomionego z zasadami architektury.

Studenci, którzy ukończą część ich stopnia w Azji rosną w liczbach. Obecnie, w drugim i trzecim co do wielkości gospodarki są w Azji. Bez ograniczeń, uczniowie opisali swój czas w Azji jak najlepsze doświadczenia ich życia. Dziś, trzy z czterech krajów świata najbardziej zaludnionych są w Azji: Chiny, Indie i Indonezja.

Studia niestacjonarne Studia architektoniczne Azja - Weź Studia architektoniczne Azja. Wszystkie studia niestacjonarne Studia architektoniczne program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Studia architektoniczne, Azja Filter

Doktorat z architektury

University of Tehran, Kish International Campus
Doktorat
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program studiów doktoranckich w dziedzinie inżynierii architektury jest przeznaczony dla osób, które chcą zbadać architekturę i środowisko zbudowane w skoncentrowanych projekt ...

Czytaj więcej