PHDSTUDIES.PL

Programy Arabski, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

Doktor filozofii to kompleksowy program w skoncentrowanej dziedzinie studiów, który po ukończeniu zwykle zapewnia studentom bardziej wyspecjalizowane możliwości w sferze zawodowej. Jest uznawany na całym świecie za jeden z najbardziej zaawansowanych stopni, jakie może zdobyć student. Zasadniczo stopień ten wymaga trzech do czterech lat, aby ukończyć studia w pełnym wymiarze godzin.

Czym jest doktorat w języku arabskim? Ten rodzaj programu oferuje studentom kompleksowe studia i szkolenia w języku arabskim i literaturze. W zależności od celu, uczniowie podejmują zaawansowane kursy z przedmiotów takich jak historia, kultura, lingwistyka, krytyka literacka i teoria. Uczą się również badań naukowych i analiz w ramach arabskiej dyscypliny. Większość programów zapewnia również praktyczne szkolenia, wymagające od studentów, aby działali jako wykładowcy lub pomoce dydaktyczne w odpowiednim kursie.

Ci, którzy zarabiają ten stopień, zwykle otrzymują więcej niż tylko zaawansowane kwalifikacje zawodowe. Studenci rozwijają również umiejętności w zakresie badań, analiz i komunikacji, które mogą przenieść się do dowolnej dziedziny życia zawodowego i osobistego.

Koszt doktora w języku arabskim zależy od czynników, takich jak kraj i instytucja akademicka, skąd jest uzyskiwany. Ważne jest, aby uczniowie rozważający taki stopień dokładnego zbadania szkół i rodzajów programów w celu ustalenia dokładnych cen.

Posiadanie doktoratu w języku arabskim może zapewnić ludziom wiele opcji zatrudnienia. Wielu uczy na poziomie uniwersyteckim jako profesorowie, podczas gdy inni poszukują stanowisk w rządzie, organizacjach non-profit lub w innych branżach, takich jak bankowość czy hotelarstwo. Dzięki temu stopniowi wielu znajduje pracę jako tłumacze, pisarze i redaktorzy arabscy, badacze, planiści publiczni lub doradcy ds. Stosunków międzynarodowych.

Wiele krajów i uniwersytetów na całym świecie oferuje stopnie tego typu. Niektóre pozwalają nawet na naukę online i przesyłanie materiałów. Aby znaleźć najlepszą opcję dla swoich konkretnych celów, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

2 Wyniki z Arabski Filter

Doktorat z języków semickich

University of Johannesburg
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Styczeń 2020 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Praca jest ukończona na wybrany przez Departament temat i napisana pod nadzorem. Studenci koncentrują się na temacie z zakresu arabistyki, islamistyki, hebrajskiego (w tym judaistyki) lub pokrewnego języka semickiego. Zgodnie z ogólnymi przepisami Wydziału Humanistycznego wymagane są cztery seminaria i obrona doktorancka (propozycji lub pracy magisterskiej).

Doktorat w języku arabskim

UAEU United Arab Emirates University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 lat(a) Sierpień 2020 Zjednoczone Emiraty Arabskie Al Ain + 1 więcej

Doktorat Program w języku i literaturze arabskiej ma na celu przygotowanie studentów do bycia uczonymi i specjalistami w tej dziedzinie, z otwartym umysłem i horyzontem do dyscyplin względnych. Program skoncentruje się na badaniach naukowych, wiedzy i nowoczesnych nowych teoriach w dwóch utworach: 1 - język i składnia 2 - literatura i krytyka literacka. Będzie to zgodne z celem Uniwersytetu UAE jako uniwersytetu badań naukowych