Filter
Doktorat
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Programy Arabski, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

Doktor filozofii to kompleksowy program w skoncentrowanej dziedzinie studiów, który po ukończeniu zwykle zapewnia studentom bardziej wyspecjalizowane możliwości w sferze zawodowej. Jest uznawany na całym świecie za jeden z najbardziej zaawansowanych stopni, jakie może zdobyć student. Zasadniczo stopień ten wymaga trzech do czterech lat, aby ukończyć studia w pełnym wymiarze godzin.

Czym jest doktorat w języku arabskim? Ten rodzaj programu oferuje studentom kompleksowe studia i szkolenia w języku arabskim i literaturze. W zależności od celu, uczniowie podejmują zaawansowane kursy z przedmiotów takich jak historia, kultura, lingwistyka, krytyka literacka i teoria. Uczą się również badań naukowych i analiz w ramach arabskiej dyscypliny. Większość programów zapewnia również praktyczne szkolenia, wymagające od studentów, aby działali jako wykładowcy lub pomoce dydaktyczne w odpowiednim kursie.

Ci, którzy zarabiają ten stopień, zwykle otrzymują więcej niż tylko zaawansowane kwalifikacje zawodowe. Studenci rozwijają również umiejętności w zakresie badań, analiz i komunikacji, które mogą przenieść się do dowolnej dziedziny życia zawodowego i osobistego.

Koszt doktora w języku arabskim zależy od czynników, takich jak kraj i instytucja akademicka, skąd jest uzyskiwany. Ważne jest, aby uczniowie rozważający taki stopień dokładnego zbadania szkół i rodzajów programów w celu ustalenia dokładnych cen.

Posiadanie doktoratu w języku arabskim może zapewnić ludziom wiele opcji zatrudnienia. Wielu uczy na poziomie uniwersyteckim jako profesorowie, podczas gdy inni poszukują stanowisk w rządzie, organizacjach non-profit lub w innych branżach, takich jak bankowość czy hotelarstwo. Dzięki temu stopniowi wielu znajduje pracę jako tłumacze, pisarze i redaktorzy arabscy, badacze, planiści publiczni lub doradcy ds. Stosunków międzynarodowych.

Wiele krajów i uniwersytetów na całym świecie oferuje stopnie tego typu. Niektóre pozwalają nawet na naukę online i przesyłanie materiałów. Aby znaleźć najlepszą opcję dla swoich konkretnych celów, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

2 Wyniki z Arabski

University of Johannesburg

Praca jest ukończona na wybrany przez Departament temat i napisana pod nadzorem. Studenci koncentrują się na temacie z zakresu arabistyki, islamistyki, hebrajskiego (w ty ... [+]

Praca jest ukończona na wybrany przez Departament temat i napisana pod nadzorem. Studenci koncentrują się na temacie z zakresu arabistyki, islamistyki, hebrajskiego (w tym judaistyki) lub pokrewnego języka semickiego. Zgodnie z ogólnymi przepisami Wydziału Humanistycznego wymagane są cztery seminaria i obrona doktorancka (propozycji lub pracy magisterskiej).

Warunki przyjęć

Aby zostać przyjętym do tego programu, studenci muszą spełnić wymagania przyjęcia na studia i udowodnić odpowiednią znajomość metodologii badań. Mogą być wymagane dodatkowe egzaminy ustne.

Szczegóły kontaktu

Imię i nazwisko: Prof F. Esack Tel: 011 559 2787 / e - mail: fesack@uj.ac.za

Rejestracja i daty rozpoczęcia... [-]
Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
UAEU United Arab Emirates University

Doktorat Program w języku i literaturze arabskiej ma na celu przygotowanie studentów do bycia uczonymi i specjalistami w tej dziedzinie, z otwartym umysłem i horyzontem d ... [+]

Przegląd

Doktorat Program w języku i literaturze arabskiej ma na celu przygotowanie studentów do bycia uczonymi i specjalistami w tej dziedzinie, z otwartym umysłem i horyzontem do dyscyplin względnych. Program skoncentruje się na badaniach naukowych, wiedzy i nowoczesnych nowych teoriach w dwóch utworach: 1 - język i składnia 2 - literatura i krytyka literacka. Będzie to zgodne z celem Uniwersytetu UAE jako uniwersytetu badań naukowych

ZEA zajmuje teraz 1. miejsce w ZEA na podstawie rankingu Times Higher Education! Zajmujemy również 5. miejsce na Bliskim Wschodzie, 49. miejsce w Azji i 70. miejsce w rankingach Young University 2019.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Al Ain
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku