PHDSTUDIES

Programy Anglistyka, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

Doktor może opierać się na wcześniejszej edukacji, podnosząc wiedzę studenta do poziomu eksperta. Programy są elastyczne i mogą trwać od co najmniej jednego do czterech lat. Studenci zazwyczaj projektują swoje kursy, aby ukończyć ten stopień dzięki specjalistycznej wiedzy, która może rozpocząć karierę na rynku pracy.

Czym jest doktorat z anglistyki? Stopień ten stanowi podstawę poprzednich studiów w języku angielskim, aby uczniowie mogli się wyspecjalizować w danym temacie. Często współpracują ściśle z doradcami i komitetami, aby rozwinąć ten temat poprzez szeroko zakrojone badania. Przykłady specjalizacji obejmują język i literaturę, studia międzykulturowe, nauczanie języków lub media. Uczniowie mogą również nauczyć się rozwijać techniki krytyki literackiej i zdobyć kontekstowe zrozumienie ich koncentracji. Uniwersytety zazwyczaj wymagają doktorantów, aby uczyć innych uczniów w ramach ich szkolenia.

Studenci, którzy realizują ten stopień, mogą korzystać ze swoich umiejętności, aby zdobywać nowe umiejętności, które mogą wykorzystać w życiu osobistym lub zawodowym. Często wzmacniane stosunki obejmują komunikację, analizę i kreatywne rozwiązywanie problemów.

Koszt studiów doktoranckich z anglistyki zależy od uniwersytetu. Niektórzy studenci otrzymują fundusze na opłacenie edukacji. Przyszli studenci są zachęcani do badania różnych uniwersytetów, aby znaleźć program, który pasuje do ich celów.

Absolwenci studiów doktoranckich najczęściej uczęszczają do środowisk akademickich jako profesorowie uniwersyteccy lub do innych ról nauczycielskich, takich jak uczenie angielskiego obcokrajowców. W innych dziedzinach dostępne są różne kariery, takie jak krytyk literacki, pisarz, redaktor, redaktor, copywriter reklamowy, leksykograf, historyk, filmowiec, public relations lub business manager. Te inne ścieżki kariery można znaleźć w sektorze prywatnym i publicznym.

Szkoły na całym świecie oferują doktorat z anglistyki. Dla przyszłych studentów, którzy chcą większej elastyczności, dostępne są programy online. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

4 Wyniki z Anglistyka Filter

Doktor filozofii (doktorat) z literatury angielskiej i krytyki

UAEU United Arab Emirates University
Doktorat
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
4 lat(a)
28 Lut 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Wydział języka angielskiego oferuje doktorat. program literatury angielskiej i krytyki. Ten program oferuje studentom różnorodne możliwości studiowania we wszystkich głównych ...

Czytaj więcej

Oficjalny program studiów doktoranckich w zaawansowanym angielskim: językoznawstwo, literatura i kultura

Universidade da Coruña
Doktorat
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
3&nbsp;-&nbsp;5 lat(a)
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia

Program szkoli naukowców z różnych dziedzin w ramach filologii angielskiej, z literatury i kultury badań do językoznawstwa.

Czytaj więcej

Doktor filozofii (doktorat) z języka angielskiego i literatury

Selinus University of Science and Literature
Doktorat
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Włoski
Online

Umiejętności uczenia się na odległość od Wydziału Sztuki

Czytaj więcej

Doktor filozofii (doktorat) z języka angielskiego

UAEU United Arab Emirates University
Doktorat
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
4 lat(a)
28 Lut 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Wydział Literatury Angielskiej oferuje doktorat. program w języku angielskim. Program ten oferuje studentom możliwość krytycznego zbadania języka angielskiego jako lingua fran ...

Czytaj więcej