PHDSTUDIES

Anglistyka Zjednoczone Emiraty Arabskie - programów Anglistyka Zjednoczone Emiraty Arabskie Anglistyka

Zarabianie doktorat wymaga rozszerzonego badania i intensywnego wysiłku umysłowego. PhD jest akademickie badanie, na którym koncentrować się na czterech do sześciu lat po uzyskaniu swój tytuł magistra, a to prowadzi, jeśli się powiedzie, w stopniu doktora, najwyższy stopień naukowy.

Studenci z zamiłowaniem do języka mogą uznać naukę angielskiego za fascynujący program. Kursy zazwyczaj obejmują takie tematy, jak literatura, gramatyka, językoznawstwo i twórcze pisanie. Studenci, którzy ukończyli program studiów anglojęzycznych, są często przygotowywani do kariery lub studiów magisterskich w wielu różnych dziedzinach.

Zjednoczone Emiraty Arabskie, czasem nazywana po prostu Arabskie lub UAE, jest krajem arabskim, w południowo-wschodniej części Półwyspu Arabskiego nad Zatoką Perską, na granicy Oman na wschodzie i Arabii Saudyjskiej na południu, a także dzielenie się granice morskie z Kataru i Iran.

Anglistyka Zjednoczone Emiraty Arabskie - Weź Anglistyka Zjednoczone Emiraty Arabskie. Wszystkie Anglistyka i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

2 Wyniki z Anglistyka, Zjednoczone Emiraty Arabskie Filter

Doktor filozofii (doktorat) z literatury angielskiej i krytyki

UAEU United Arab Emirates University
Doktorat
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
4 lat(a)
28 Lut 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Wydział języka angielskiego oferuje doktorat. program literatury angielskiej i krytyki. Ten program oferuje studentom różnorodne możliwości studiowania we wszystkich głównych ...

Czytaj więcej

Doktor filozofii (doktorat) z języka angielskiego

UAEU United Arab Emirates University
Doktorat
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
4 lat(a)
28 Lut 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Wydział Literatury Angielskiej oferuje doktorat. program w języku angielskim. Program ten oferuje studentom możliwość krytycznego zbadania języka angielskiego jako lingua fran ...

Czytaj więcej