Filter
Doktorat
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Zaoczne

Zaoczne Anglistyka Programy, Wyszukaj najlepszy Anglistyka programy tutaj! - Anglistyka

PhD jest skrótem doktora filozofii. Stopień ten jest dostarczany po program studiów podyplomowych na wysokim poziomie studenta naukowca który wykonał głęboki badań w danej dziedzinie lub tematu.

Studenci, którzy szukają elastycznego stopnia mogą chcieć rozważyć program nauki języka angielskiego. Absolwenci często prowadzą kariery w wielu różnych dziedzinach lub wybierają dalsze studia w dziedzinach takich jak prawo lub biznes. Kursy mogą obejmować gramatykę, twórcze pisanie i literaturę.

Zaoczne Anglistyka Programy: Szukaj tutaj programów Anglistyka . Wszystkie szkoły i Zaoczne informacje Anglistyka directely, zaoszczędzić czas i kontakt Anglistyka przyjęć tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

1 Wyniki z Anglistyka

Universidade da Coruña

Program szkoli naukowców z różnych dziedzin w ramach filologii angielskiej, z literatury i kultury badań do językoznawstwa. ... [+]

Wprowadzenie

Program PhD in Advanced English Studies: językoznawstwa, literatury i kultury Jest to stopień inter-university udziałem trzech uniwersytetów galicyjskich (Uniwersytet A Coruña Uniwersytetu Santiago de Compostela i University of Vigo) i rodzi się od poprzednich programów z różnych oficjalnego uznania (Nagroda Jakości i uznanie dla doskonałości). Został on pozytywnie oceniony i akredytowany przez MEC (5,600,811 z dnia 22/07/2013), w ACSUG (Axencia dla Calidade zrobić Galicyjski systemu University) oraz Krajowa Agencja Oceny Jakości i Akredytacji (ANECA) dla szkolnictwa wyższego. Program szkoli naukowców z różnych dziedzin w ramach filologii angielskiej, z literatury i kultury badań do językoznawstwa.... [-]

Hiszpania A Coruña
Wrzesień 2019
Język hiszpański
Zaoczne
3 - 5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku