Filter
Doktorat
Hiszpania Typ studiów: Wszystkie Tempo: Zaoczne

Zaoczne Anglistyka Hiszpania - programów Anglistyka Hiszpania Anglistyka

Trzeba osiągnąć dwie rzeczy zdobywając doktorat. Najpierw trzeba zrozumieć danego przedmiotu dokładnie. Po drugie, musi być szeroko w wiedzy o tym przedmiocie.

Studenci, którzy szukają elastycznego stopnia mogą chcieć rozważyć program nauki języka angielskiego. Absolwenci często prowadzą kariery w wielu różnych dziedzinach lub wybierają dalsze studia w dziedzinach takich jak prawo lub biznes. Kursy mogą obejmować gramatykę, twórcze pisanie i literaturę.

Hiszpania, oficjalnie Królestwo Hiszpanii, jest suwerennym państwem i państwem członkowskim Unii Europejskiej. Znajduje się na Półwyspie Iberyjskim w południowo-zachodniej Europie. Hiszpańskie uniwersytety regulować dostęp do swoich stopni i ustalenie opłat akademickich. Mogą również oferować nieoficjalnych podyplomowe stopni. Stolica Madryt ma możliwie największą liczbę barów na mieszkańca dowolnego europejskiego miasta i bardzo aktywnego życia nocnego.

Zaoczne PhD Hiszpania - Weź Zaoczne PhD Hiszpania. Wszystkie Zaoczne PhD i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Anglistyka, Hiszpania

Universidade da Coruña

Program szkoli naukowców z różnych dziedzin w ramach filologii angielskiej, z literatury i kultury badań do językoznawstwa. ... [+]

Wprowadzenie

Program PhD in Advanced English Studies: językoznawstwa, literatury i kultury Jest to stopień inter-university udziałem trzech uniwersytetów galicyjskich (Uniwersytet A Coruña Uniwersytetu Santiago de Compostela i University of Vigo) i rodzi się od poprzednich programów z różnych oficjalnego uznania (Nagroda Jakości i uznanie dla doskonałości). Został on pozytywnie oceniony i akredytowany przez MEC (5,600,811 z dnia 22/07/2013), w ACSUG (Axencia dla Calidade zrobić Galicyjski systemu University) oraz Krajowa Agencja Oceny Jakości i Akredytacji (ANECA) dla szkolnictwa wyższego. Program szkoli naukowców z różnych dziedzin w ramach filologii angielskiej, z literatury i kultury badań do językoznawstwa.... [-]

Hiszpania A Coruña
Wrzesień 2019
Język hiszpański
Zaoczne
3 - 5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku