PHDSTUDIES.PL

Zaoczne Anglistyka Europie - Anglistyka programów Anglistyka w Europie

Doctor of Philosophy stopniu, krótkie doktorat to zaawansowany stopień naukowy uzyskany w różnych dziedzinach, co oznacza poważne interesy i osiągnięć w zakresie badań.

Studia w języku angielskim mogą być uniwersalnym kierunkiem z wieloma możliwościami kariery zawodowej. Może również przygotować studenta do dalszej nauki w dziedzinach takich jak prawo, biznes i sztuka. Program nauczania angielskiego może obejmować kursy z gramatyki, kompozycji, literatury i nauk społecznych.

Europa jest, zgodnie z przyjętą konwencją, jednym z World 's siedmiu kontynentach. Obejmujący zachodnią najwięcej punkt Eurazji, w Europie jest zwykle podzielony z Azji przez wodnego dzieli od Uralu i Kaukazu Góry, rzeki Ural, Kaspijskie i Morze Czarne, a drogi wodne łączące Czarne i Morze Egejskie Seas.

Zaoczne Anglistyka Europie - Weź Anglistyka Europie. Wszystkie Zaoczne Anglistyka program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Anglistyka, Europie Filter

Oficjalny program studiów doktoranckich w zaawansowanym angielskim: językoznawstwo, literatura i kultura

Universidade da Coruña
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 5 lat(a) Wrzesień 2019 Hiszpania A Coruña + 1 więcej

Program szkoli naukowców z różnych dziedzin w ramach filologii angielskiej, z literatury i kultury badań do językoznawstwa.