Filter
Doktorat
Europie Typ studiów: Wszystkie Tempo: Zaoczne

Zaoczne Anglistyka Europie - Anglistyka programów Anglistyka w Europie

Doctor of Philosophy stopniu, krótkie doktorat to zaawansowany stopień naukowy uzyskany w różnych dziedzinach, co oznacza poważne interesy i osiągnięć w zakresie badań.

Studia w języku angielskim mogą być uniwersalnym kierunkiem z wieloma możliwościami kariery zawodowej. Może również przygotować studenta do dalszej nauki w dziedzinach takich jak prawo, biznes i sztuka. Program nauczania angielskiego może obejmować kursy z gramatyki, kompozycji, literatury i nauk społecznych.

Europa jest, zgodnie z przyjętą konwencją, jednym z World 's siedmiu kontynentach. Obejmujący zachodnią najwięcej punkt Eurazji, w Europie jest zwykle podzielony z Azji przez wodnego dzieli od Uralu i Kaukazu Góry, rzeki Ural, Kaspijskie i Morze Czarne, a drogi wodne łączące Czarne i Morze Egejskie Seas.

Zaoczne Anglistyka Europie - Weź Anglistyka Europie. Wszystkie Zaoczne Anglistyka program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

1 Wyniki z Anglistyka, Europie

Universidade da Coruña

Program szkoli naukowców z różnych dziedzin w ramach filologii angielskiej, z literatury i kultury badań do językoznawstwa. ... [+]

Wprowadzenie

Program PhD in Advanced English Studies: językoznawstwa, literatury i kultury Jest to stopień inter-university udziałem trzech uniwersytetów galicyjskich (Uniwersytet A Coruña Uniwersytetu Santiago de Compostela i University of Vigo) i rodzi się od poprzednich programów z różnych oficjalnego uznania (Nagroda Jakości i uznanie dla doskonałości). Został on pozytywnie oceniony i akredytowany przez MEC (5,600,811 z dnia 22/07/2013), w ACSUG (Axencia dla Calidade zrobić Galicyjski systemu University) oraz Krajowa Agencja Oceny Jakości i Akredytacji (ANECA) dla szkolnictwa wyższego. Program szkoli naukowców z różnych dziedzin w ramach filologii angielskiej, z literatury i kultury badań do językoznawstwa.... [-]

Hiszpania A Coruña
Wrzesień 2019
Język hiszpański
Zaoczne
3 - 5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku