Filter
Doktorat
Republika Południowej Afryki Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Angielski Republika Południowej Afryki - programów Angielski Republika Południowej Afryki Angielski

Doctor of Philosophy stopniu, krótkie doktorat to zaawansowany stopień naukowy uzyskany w różnych dziedzinach, co oznacza poważne interesy i osiągnięć w zakresie badań.

Państwo położone na południowym krańcu Afryki, Republika Południowej Afryki, ma bogatą kulturę, że nigdy nie mam dość podczas zwiedzania lub studiuje tutaj. Językami tutaj m.in. Afrykanerów i angielskim, a także holenderski. Życie w kampusie ogromnej południowoafrykańskiego University, Uniwersytet w Johannesburgu lub uniwersytetu drugiej będzie niewiarygodny. Będziesz miłował interakcji z Bantus tutaj i tropikalnego klimatu regionu.

Angielski Republika Południowej Afryki - Weź Angielski Republika Południowej Afryki. Wszystkie Angielski i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Angielski, Republika Południowej Afryki

Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:
University of Johannesburg

Studenci przyjęci na ten kurs są zobowiązani do zbadania, napisania i przedstawienia pełnej pracy dyplomowej (około 220 stron), co przyczyni się do poszerzenia wiedzy w z ... [+]

Studenci przyjęci na ten kurs są zobowiązani do zbadania, napisania i przedstawienia pełnej pracy dyplomowej (około 220 stron), co przyczyni się do poszerzenia wiedzy w zakresie filologii angielskiej. Nadzór specjalistyczny jest dostępny w następujących dziedzinach: południowo-afrykańskie studia literackie i post kolonialne; Edycja tekstu; Studia średniowieczne, renesansowe i romantyczne; i współczesna fikcja

Warunki przyjęć

Wymagany jest tytuł magistra w języku angielskim. Wstęp na studia doktoranckie musi zostać zatwierdzony przez przewodniczącego departamentu.

Szczegóły kontaktu

Imię i nazwisko: prof. Karen Scherzinger Tel: 011 559 2493 / e - mail: kscherzinger@uj.ac.za... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku