PHDSTUDIES.PL

Dr Ameryka Północna - dr studiów doktoranckich w Ameryka Północna

Doktorat może się różnić w zależności od instytucji i kraju, w którym została ona przyznana. Większość uczonych realizować doktorat z powodu silnej motywacji, aby przyczynić się do społeczności akademickiej, a także prawdziwej ciekawości o wybranym kierunku studiów. 

 

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często znany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu "Państwa ". Ponadto gromadzi ponad 310 milionów ludzi, co jest świat 's trzeci co do wielkości populacji. Obejmuje ona gęsto zaludnionych miast na rozległym przedmieściach i rozległych, obszarów niezamieszkałych i naturalnie piękne w tym samym czasie.

Dr Ameryka Północna - Weź dr Ameryka Północna. Wszystkie doktoranckich i informacje o szkole. Oszczędzaj czas i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Doktorat w dziedzinie rachunkowości i finansów

Unicaf University (MW)
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone Nowy Jork Grecja Ateny Rumunia Bukareszt Wielka Brytania Londyn Egipt Kair Ghana Accra Malawi Lilongwe Mauritius Port Louis Kenia Nairobi Nigeria Lagos Somalia Mogadiszu Zambia Lusaka Jordania Irbid Cypr Cypr online + 27 więcej

Celem programu doktora jest przygotowanie następnego pokolenia wiodących naukowców. Doktor jest programem niezależnego, samodzielnego kierunku naukowego, wspieranego przez zespół organów nadzoru, który wnosi oryginalny wkład do wiedzy zapisanej w opublikowanej pracy naukowej.

Doktorat z chemii

Tulane University - Department of Chemical and Biomolecular Engineering
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 - 5 lat(a) Sierpień 2020 Stany Zjednoczone Nowy Orlean

Doktorat stopień wymaga od studenta krytycznego zrozumienia podstawowych zasad naukowych i inżynierskich leżących u podstaw ich zainteresowań. Ponadto student musi wykazać się zdolnością do samodzielnego przeprowadzenia intensywnego projektu badawczego i udokumentowania jego wyników w formie recenzowanych publikacji, prezentacji i pracy dyplomowej.

Doctor of Philosophy in Global Leadership and Change (doktor)

Pepperdine University
Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone Los Angeles

Program doktora filozofii w zakresie globalnego przywództwa i zmiany przygotowuje studentów do zostania wizjonerskimi liderami, a także agentów zmian w tworzeniu nowych kierunków strategii i polityki.

Doktorat z międzynarodowych badań

University of Denver, Josef Korbel School of International Studies
Ośrodek kształcenia Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Denver

Program Josef Korbel Szkoły dr łączy szeroką i rygorystycznego szkolenia w tradycyjnych dziedzinach - polityki międzynarodowej, polityki porównawczej, międzynarodowej ekonomii politycznej i / lub teorii politycznej - z wiele możliwości dostosowywania, kreatywności i poszukiwań. Wydział mentoring zapewnia każdy student realizuje wydajne ścieżki studiów, czy celem jest nauczanie uczelni lub kariery w badaniach, rząd czy sektor non-profit. Każdego roku Josef Korbel Szkoła otrzymuje około 100 aplikacji i akceptuje 4 kandydatów, co czyni go po i konkurencyjne Program bardzo poszukiwane.

Lekarz zarządzania

Case Western Reserve University, Weatherhead School of Management
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Cleveland

Kierownictwo firm w coraz większym stopniu wymaga integracji wielu źródeł wiedzy, zrozumienia postrzegania różnych stron i umieścić wartości ludzkie życie. Dyrektorzy są wezwani, by tworzyć wartość społeczną, intelektualną i ekonomiczną dla ich organizacji i dla społeczeństwa w ogóle na podstawie rzetelnych dowodów i rygorystyczny. Uznając te wyzwania, Weatherhead School of Management oferuje ...

Ph.D. w logistyce

Georgia Southern University, Department of Logistics & Supply Chain Management
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Statesboro

Cel rozprawy doktorskiej w logistyce i zarządzaniu łańcuchem dostaw ma rozwijać naukowców, którzy generują i rozpowszechniają nową wiedzę, prowadząc wysokiej jakości badania i ucząc na poziomie uniwersyteckim. Ph.D. Program jest realizowany za pośrednictwem tradycyjnych zajęć i innych inicjatyw badawczych z wydziału w Parker College of Business.

Doktor filozofii w mediach i komunikacji

Temple University Klein College of Media and Communication
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 7 lat(a) Sierpień 2020 Stany Zjednoczone Filadelfia + 1 więcej

Program doktorancki Temple University w zakresie mediów i komunikacji łączy silny rdzeń medialny z pracą intelektualną w naukach humanistycznych i społecznych oraz pomaga przygotować się do kariery naukowej lub ścieżek kariery w doradztwie, edukacji, finansach, rządzie, przemyśle, prawie, polityce lub badaniach .

Doktor filozofii w inżynierii mechanicznej i lotniczej (doktorat)

The George Washington University - School of Engineering & Applied Science
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 - 6 lat(a) Styczeń 2020 Stany Zjednoczone Waszyngton

Program doktorancki Wydziału to ukierunkowany na badania program studiów, mający na celu przygotowanie studentów do życia naukowego w dziedzinie inżynierii mechanicznej i lotniczej. Najważniejsze w programie są oryginalne prace magisterskie, które znacznie wspierają najnowocześniejsze rozwiązania w tej dziedzinie.

Doktorat w informatyce i inżynierii

University of North Texas College of Engineering
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Styczeń 2020 Stany Zjednoczone Denton

Wydział Informatyki i Inżynierii na University of North Texas oferuje zajęcia prowadzące do uzyskania stopnia doktora filozofii w dziedzinie informatyki i inżynierii. Ukończysz 42 godziny kredytowe poza stopniem magistra lub 72 godziny kredytowe poza stopniem licencjata. Oprócz zajęć należy znaleźć temat badawczy, zdać egzamin ustny związany z tematem i napisać i obronić rozprawę do komisji.

Doktorat w inżynierii - nacisk na mechanikę i materiały

University of Georgia - College of Engineering
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Ateny

Wiele nowych rozwiązań technologicznych obejmuje nowe materiały o różnych właściwościach, które można by uznać za „typowe”. Program ten zapewnia studentowi wgląd w metody analizy nowych materiałów i systemów oraz w jaki sposób można je wykorzystać do rozwiązywania nowych i naglących problemów.

Ed.D. w organizacji i przywództwie

University of San Francisco - School of Education
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 5 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone San Francisco + 1 więcej

Doktorat edukacji (Ed.D.) w organizacji i przywództwie to wyjątkowy program dla pracujących profesjonalistów, którzy uważają się za liderów edukacyjnych przekształcających swoje organizacje poprzez perspektywę uczenia się.

Doctor of Business Administration (DBA)

Key West University
Online W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Luty 2020 Stany Zjednoczone Jacksonville

Studenci, którzy ukończyli program studiów KWU DBA będą wyposażeni do pracy na kierowniczych stanowiskach wyższego szczebla w globalnym środowisku biznesowym.

Fizyka stosowana (PhD)

New Jersey Institute of Technology
Ośrodek kształcenia Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Newark

Ph.D. Program w dziedzinie magisterskiej Applied Physics (AP) zapewnia studentom opanowanie szerokiej bazy wiedzy z zakresu fizyki stosowanej, a także zaawansowanych badań, które przygotowują je do udanych, opartych na badaniach kariery w środowisku akademickim, rządowym lub przemysłowym.

Doktorat z zakresu spraw publicznych

University of Missouri Truman School of Public Affairs
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 5 - 8 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone Columbia + 1 więcej

Doktoranci współpracują z wydziałem Truman School reprezentującym szeroką wiedzę, w tym zarządzanie, prawo i politykę publiczną; polityka dotycząca dzieci; Polityka edukacji; i polityka społeczna.

Ph.D. w inżynierii mechanicznej

The University of Texas at San Antonio
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 8 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone San Antonio

Wydział Inżynierii Mechanicznej oferuje zaawansowane zajęcia zintegrowane z badaniami prowadzącymi do uzyskania stopnia Doctor of Philosophy in Mechanical Engineering. Program ma cztery stężenia: systemy termiczne i fluidalne; Projektowanie i systemy produkcyjne; Mechanika i materiały; i robotyka i sterowanie.