PHDSTUDIES.PL

Dr Ameryce Południowej - dr studiów doktoranckich w Ameryce Południowej

PhD lub Doctor of Philosophy jest podyplomowych stopień naukowy wydawany przez uniwersytety. Kiedy ktoś osiąga doktorat on lub ona może być często określane jako lekarza.

Ameryka Południowa jest czwartym co do wielkości kontynent. Jest ona podzielona na 12 niezależnych politycznie krajach. Ameryka Południowa jest domem dla majestatycznych Andach gór i tajemniczej rzeki Amazonki. World 's największy las deszczowy, z milionów gatunków egzotycznych zwierząt, znajduje się również w Ameryce Południowej.

Dr Ameryce Południowej - Weź dr Ameryce Południowej. Wszystkie doktoranckich i informacje o szkole. Oszczędzaj czas i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Doktorat z komunikacji

Universidad de la Sabana
Stacjonarne Zaoczne 4 lat August 2019 Kolumbia Chía

Nasz program akademicki ma na celu wyszkolenie naukowców z solidną wiedzą teoretyczną i metodologiczną do interpretowania problemów komunikacyjnych obecnego kontekstu społecznego. Nasz program jest przeznaczony dla profesorów uniwersyteckich i naukowców z różnych dziedzin wiedzy, głównie nauk społecznych i humanistycznych, w celu zwiększenia ich zrozumienia nowych i zaawansowanych technik badawczych, pomysłów i podejść związanych z dziedziną komunikacji. Program kładzie nacisk na badanie transformacji środowiska komunikacyjnego, jako produktu rozwoju technologicznego.

Doktorat w administracji

Universidad de San Martín de Porres
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin March 2020 Peru Santa Anita

Ciągła zmiana modeli i paradygmatów wiedzy z zakresu nauk o zarządzaniu i różnych gałęzi gospodarki prowadzi profesjonalnego nauczyciela, konsultanta i badacza do refleksji i ciągłego przemyślenia ram teoretycznych podstawowych dyscyplin ich obszaru wiedzy i jej wkład w rozwiązywanie problemów społeczno-ekonomicznych, zarządzanie firmą i społeczeństwem.

Mestrado i doutorado em gestão internacional

ESPM
Online Zaoczne March 2020 Brazylia São Paulo

PMDGI wizy preparar docentes, pesquisadores e profissionais para a reflexão científica sobre temas atuais da Administração no contexto internacional, estulando de domínio dessa ciência de suas ferramentas analíticas, bem como preparar os alunos para o doutorado, ou seja, para o próximo passo daqueles que pretendem ciąg dalszy a carreira em pesquisa, docência e publicação.

Absolwent w praktykach komunikacyjnych i konsumpcji

ESPM
Stacjonarne Zaoczne March 2020 Brazylia São Paulo

Graduate Programme w komunikacie i sensu stricto Konsumentów Practices ESPM (PPGCOM ESPM) rozpoczęła się w 2006 roku, oczywiście Mistrza akademickiego i miał przebieg doktora zatwierdzony w 2012 r. To ma na celu przeszkolenie profesorów i starszych naukowców z doświadczeniem w operacjach krajowych i międzynarodowych, w stanie wykonać i prowadzić działalność badawczą, poradnictwo i kształcenie w dziedzinie komunikacji i konsumpcji. Jej wykładowcy i studenci mają produkcja intelektualnej wycenione na maksymalnym poziomie przez peleryny.

Doktorat z prawa i nauk społecznych

ISPED
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin March 2020 Brazylia São Paulo

ISPED utrzymywany przez AELA - Educational Association latynoamerykańskiej oraz Narodowego Uniwersytetu w Kordobie zaoferować specjalistom Prawo zupełnie wyjątkowa i różni się kurs dla tych, którzy poszukują szkoleń w doktoratu. Jest to sensu stricto Program Doktorat z Prawa i Nauk Społecznych, dynamicznej, pełnej i uznanej na całym świecie.

Umiejętności zarządzania programem

ADEN campus Lima
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 100 godziny March 2020 Peru Lima

Wyzwaniem prowadząc

Umiejętności zarządzania programem

ADEN Chile
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 100 godziny February 2020 Chile Santiago

Wyzwaniem prowadząc

Umiejętności zarządzania programem

ADEN Bogotá
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 130 godziny January 2020 Kolumbia Bogotá

OBLICZU wyzwanie dla nowych liderów na sukces i trwałość jej przedsiębiorstw

Umiejętności zarządzania programem

ADEN Quito
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 130 godziny September 2019 Ekwador Quito

OBLICZU wyzwanie dla nowych liderów na sukces i trwałość jej przedsiębiorstw

Doktorat z University of Lleida administracji biznesu i prawa

IEDE Business School Chile
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin February 2020 Chile Providencia

Program ten ma na celu przyczynienie się do rozwoju i pogłębiania wiedzy i umiejętności uczniów, którzy otrzymują chilijskich uznanie stopnia, ważne Europejski Obszar Szkolnictwa Wyższego dołączony automatycznie w 47 krajach.

Lekarz programu duszpasterskiego (d.min.)

Anderson University South Carolina
Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin Zaoczne September 2019 Stany Zjednoczone Anderson Kolumbia Ibagué Greenville + 3 więcej

D.Min. w Biblijnym nauczaniu ma pomóc pasterzom i przywódcom Kościoła poprawić ich głoszenie i umiejętności przywódcze.

Doktorat z teologii

Pontificia Universidad Javeriana
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 6 semestry January 2020 Kolumbia Bogotá + 1 więcej

Doktorat z teologii znajduje się na szczycie całego akademickiego programu nauczania wydziału, dlatego sam wydział i Wydział Teologiczny oddają do dyspozycji tego programu to, co najlepsze. Doktorat opiera się na kryteriach wysokich badań i osiach doktoratu oraz projektu badawczego.

Doktor filozofii

Pontificia Universidad Javeriana
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 6 semestry January 2020 Kolumbia Bogotá

Program Doktorat ma na celu wyszkolenie badaczy filozofii, którzy dzięki solidnej znajomości tradycji i aktualnej filozofii są zdolni do kompetentnego wykonywania niektórych z następujących zadań: interpretować i rygorystycznie analizować historyczne myślenie filozoficzne w niektórych jego tematach , autorzy i epoki; przyczynia się do rozwoju współczesnych debat filozoficznych; być uczestnikami dyskusji na temat problemów właściwych naszej rzeczywistości społecznej i historycznej; kierowanie projektami badań filozoficznych; być częścią interdyscyplinarnych zespołów badawczych; szkolić nowych naukowców w dziedzinie filozofii lub dziedzin pokrewnych.

Doktorat z ekonomii

Pontificia Universidad Javeriana
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat January 2020 Kolumbia Bogotá

Program doktorancki w dziedzinie ekonomii ma na celu przeszkolenie specjalistów z najbardziej zaawansowanymi teoretycznymi, analitycznymi i metodologicznymi możliwościami prowadzenia projektów badawczych. Ich innowacyjne badania poszerzą obecne granice wiedzy i pomogą w sformułowaniu etycznej i odpowiedzialnej polityki gospodarczej i społecznej.

Doktorat z komunikacji, języków i informacji

Pontificia Universidad Javeriana
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 8 semestry January 2020 Kolumbia Bogotá

Doktorat z komunikacji, języków i informacji oferowany przez Pontificia Universidad Javeriana jest zaawansowaną platformą badawczą o charakterze interdyscyplinarnym, znajdującym się u zbiegu komunikatów, języków i informacji. Trzy obszary pracy zasilają program: komunikacja, języki i międzykulturowość; Informacje, technologia i społeczeństwo oraz badania społeczno-historyczne mediów, komunikacji i języków. Zajmuje się problemami o dużej złożoności i znaczeniu społecznym, leżącymi u podstaw społeczeństwa, w którym pośredniczy technologia i głębokie przenikanie komunikacji, języków i informacji z różnorodnością kulturową, z perspektywy krytycznej i historycznej. Oferuje solidne i zróżnicowane szkolenie w zakresie współczesnych metodologii badawczych w naukach społecznych. Kontempluje modalność pracy doktorskiej w zakresie tworzenia badań.