PHDSTUDIES.PL

Dr Ameryce Południowej - dr studiów doktoranckich w Ameryce Południowej

PhD lub Doctor of Philosophy jest podyplomowych stopień naukowy wydawany przez uniwersytety. Kiedy ktoś osiąga doktorat on lub ona może być często określane jako lekarza.

Ameryka Południowa jest czwartym co do wielkości kontynent. Jest ona podzielona na 12 niezależnych politycznie krajach. Ameryka Południowa jest domem dla majestatycznych Andach gór i tajemniczej rzeki Amazonki. World 's największy las deszczowy, z milionów gatunków egzotycznych zwierząt, znajduje się również w Ameryce Południowej.

Dr Ameryce Południowej - Weź dr Ameryce Południowej. Wszystkie doktoranckich i informacje o szkole. Oszczędzaj czas i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Doktorat w administracji

Universidad de San Martín de Porres
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Marzec 2020 Peru Santa Anita

Ciągła zmiana modeli i paradygmatów wiedzy z zakresu nauk o zarządzaniu i różnych gałęzi gospodarki prowadzi profesjonalnego nauczyciela, konsultanta i badacza do refleksji i ciągłego przemyślenia ram teoretycznych podstawowych dyscyplin ich obszaru wiedzy i jej wkład w rozwiązywanie problemów społeczno-ekonomicznych, zarządzanie firmą i społeczeństwem.

Mestrado i doutorado em gestão internacional

ESPM
Online Zaoczne Marzec 2020 Brazylia São Paulo

PMDGI wizy preparar docentes, pesquisadores e profissionais para a reflexão científica sobre temas atuais da Administração no contexto internacional, estulando de domínio dessa ciência de suas ferramentas analíticas, bem como preparar os alunos para o doutorado, ou seja, para o próximo passo daqueles que pretendem ciąg dalszy a carreira em pesquisa, docência e publicação.

Absolwent w praktykach komunikacyjnych i konsumpcji

ESPM
Ośrodek kształcenia Zaoczne Marzec 2020 Brazylia São Paulo

Graduate Programme w komunikacie i sensu stricto Konsumentów Practices ESPM (PPGCOM ESPM) rozpoczęła się w 2006 roku, oczywiście Mistrza akademickiego i miał przebieg doktora zatwierdzony w 2012 r. To ma na celu przeszkolenie profesorów i starszych naukowców z doświadczeniem w operacjach krajowych i międzynarodowych, w stanie wykonać i prowadzić działalność badawczą, poradnictwo i kształcenie w dziedzinie komunikacji i konsumpcji. Jej wykładowcy i studenci mają produkcja intelektualnej wycenione na maksymalnym poziomie przez peleryny.

Doktorat z prawa i nauk społecznych

ISPED
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Marzec 2020 Brazylia São Paulo

ISPED utrzymywany przez AELA - Educational Association latynoamerykańskiej oraz Narodowego Uniwersytetu w Kordobie zaoferować specjalistom Prawo zupełnie wyjątkowa i różni się kurs dla tych, którzy poszukują szkoleń w doktoratu. Jest to sensu stricto Program Doktorat z Prawa i Nauk Społecznych, dynamicznej, pełnej i uznanej na całym świecie.

Doktorat z University of Lleida administracji biznesu i prawa

IEDE Business School Chile
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Luty 2020 Chile Providencia

Program ten ma na celu przyczynienie się do rozwoju i pogłębiania wiedzy i umiejętności uczniów, którzy otrzymują chilijskich uznanie stopnia, ważne Europejski Obszar Szkolnictwa Wyższego dołączony automatycznie w 47 krajach.

Lekarz programu duszpasterskiego (d.min.)

Anderson University South Carolina
Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Anderson Kolumbia Ibagué Greenville + 3 więcej

D.Min. w Biblijnym nauczaniu ma pomóc pasterzom i przywódcom Kościoła poprawić ich głoszenie i umiejętności przywódcze.

Doktorat w dziedzinie bezpieczeństwa, zdrowia i środowiska

Camara Minera Del Peru
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 lat(a) Marzec 2020 Peru La Molina + 1 więcej

Celem doktoratu jest wyszkolenie naukowców posiadających solidną wiedzę w różnych dziedzinach bezpieczeństwa, zdrowia i środowiska, co pozwoli absolwentowi zastosować wiedzę naukową w celu osiągnięcia praktycznego i użytecznego wyniku dla społeczeństwa, aby zostać włączonym lub wzmocnić prace badawczo-rozwojowe w różnych produktywnych i akademickich sektorach bezpieczeństwa, zdrowia i środowiska

Doktorat z teologii

Pontificia Universidad Javeriana
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 6 semestry Styczeń 2020 Kolumbia Bogotá + 1 więcej

Doktorat z teologii znajduje się na szczycie całego akademickiego programu nauczania wydziału, dlatego sam wydział i Wydział Teologiczny oddają do dyspozycji tego programu to, co najlepsze. Doktorat opiera się na kryteriach wysokich badań i osiach doktoratu oraz projektu badawczego.

Doktor filozofii

Pontificia Universidad Javeriana
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 6 semestry Styczeń 2020 Kolumbia Bogotá

Program Doktorat ma na celu wyszkolenie badaczy filozofii, którzy dzięki solidnej znajomości tradycji i aktualnej filozofii są zdolni do kompetentnego wykonywania niektórych z następujących zadań: interpretować i rygorystycznie analizować historyczne myślenie filozoficzne w niektórych jego tematach , autorzy i epoki; przyczynia się do rozwoju współczesnych debat filozoficznych; być uczestnikami dyskusji na temat problemów właściwych naszej rzeczywistości społecznej i historycznej; kierowanie projektami badań filozoficznych; być częścią interdyscyplinarnych zespołów badawczych; szkolić nowych naukowców w dziedzinie filozofii lub dziedzin pokrewnych.

Doktorat z ekonomii

Pontificia Universidad Javeriana
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Styczeń 2020 Kolumbia Bogotá

Program doktorancki w dziedzinie ekonomii ma na celu przeszkolenie specjalistów z najbardziej zaawansowanymi teoretycznymi, analitycznymi i metodologicznymi możliwościami prowadzenia projektów badawczych. Ich innowacyjne badania poszerzą obecne granice wiedzy i pomogą w sformułowaniu etycznej i odpowiedzialnej polityki gospodarczej i społecznej.

Doktorat z komunikacji, języków i informacji

Pontificia Universidad Javeriana
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 8 semestry Styczeń 2020 Kolumbia Bogotá

Doktorat z komunikacji, języków i informacji oferowany przez Pontificia Universidad Javeriana jest zaawansowaną platformą badawczą o charakterze interdyscyplinarnym, znajdującym się u zbiegu komunikatów, języków i informacji. Trzy obszary pracy zasilają program: komunikacja, języki i międzykulturowość; Informacje, technologia i społeczeństwo oraz badania społeczno-historyczne mediów, komunikacji i języków. Zajmuje się problemami o dużej złożoności i znaczeniu społecznym, leżącymi u podstaw społeczeństwa, w którym pośredniczy technologia i głębokie przenikanie komunikacji, języków i informacji z różnorodnością kulturową, z perspektywy krytycznej i historycznej. Oferuje solidne i zróżnicowane szkolenie w zakresie współczesnych metodologii badawczych w naukach społecznych. Kontempluje modalność pracy doktorskiej w zakresie tworzenia badań.

Doktorat z psychologii

Pontificia Universidad Javeriana
Ośrodek kształcenia Zaoczne 8 semestry Styczeń 2020 Kolumbia Bogotá

Celem doktoratu z psychologii jest szkolenie badaczy w zakresie psychologii, z podejściem pluriparadygmatyzacyjnym, zarówno w zakresie dyscypliny - w jej koncepcji i podejściu metodologicznym - jak i zaangażowania w pracę interdyscyplinarną. Program jest sformułowany w interesie Uniwersytetu, aby uprzywilejować społeczną konstrukcję znaczenia, społecznie istotne badania w jego otoczeniu oraz zaangażowanie w budowę i wzmocnienie społeczeństwa integracyjnego, szanującego i obrońcę ludzkiej godności. Program składa się z pięciu linii pracy odzwierciedlających ścieżkę akademicką i badawczą Wydziału: Dobre samopoczucie i integralne zdrowie; Konflikty społeczne i zbrojne: podejście psychospołeczne do budowy kultury pokoju; Budowa wiedzy w kontekście edukacyjnym; Rodziny, crianza i konteksty oraz psychologia, praca i podmiotowość.

Doktorat z nauk społecznych i humanistycznych

Pontificia Universidad Javeriana
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Styczeń 2020 Kolumbia Bogotá

Doktor nauk społecznych i humanistycznych Pontificia Universidad Javeriana dąży do przyczynienia się do zawłaszczenia, zastosowania, generowania i przekazywania odpowiedniej wiedzy w celu zrozumienia i wyjaśnienia złożonych problemów społecznych i ludzkich w zglobalizowanym kontekście, poprzez strategię integracyjną wiedzy.

Doktorat nauk biologicznych

Pontificia Universidad Javeriana
Ośrodek kształcenia Zaoczne 8 semestry Styczeń 2020 Kolumbia Bogotá

Doktorat jest akademickim programem studiów podyplomowych, który przyznaje tytuł najwyższego stopnia naukowego, który akredytuje szkolenie i kompetencje w zakresie akademickich i badawczych ćwiczeń o wysokiej jakości. Jego celem jest szkolenie niezależnych naukowców w dziedzinie nauk biologicznych i biomedycznych. Praca dyplomowa będzie oryginalnym i znaczącym wkładem w Twojej okolicy.

Doktorat z inżynierii

Pontificia Universidad Javeriana
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Styczeń 2020 Kolumbia Bogotá

Program doktorancki w dziedzinie inżynierii poprzez promowanie badań i szkolenia naukowców koncentruje swoją misję na integralnym kształceniu studentów, które oprócz doskonałości akademickiej zwiększają pracę interdyscyplinarną i przyczyniają się do rozwiązywania głównych problemów krajowych i globalnych. Podstawą profesjonalnej, dyscyplinarnej i interdyscyplinarnej wiedzy na temat tego programu akademickiego jest inżynieria, aw szczególności to, co znajduje się w dziedzinie systemów i procesów związanych z liniami i obszarami wiedzy związanymi z grupami badawczymi Wydziału. Inżynierii Pontificia Universidad Javeriana .