PHDSTUDIES

Studia administracyjne Meksyk - programów Studia administracyjne Meksyk Studia administracyjne

Najbardziej popularne jest doktorat doktor filozofii i doktora Doktorów i innych doktoranckie badania przygotować absolwenta do uruchomienia nowych planów, które dodają się do wspólnej bazy wiedzy w tej dziedzinie. Kandydaci na i posiadaczy Ph.Ds często szukają zawodów jako profesorów i naukowców, ale wielu też udać się do różnych ról w charytatywnych, sektorów publicznych i prywatnych.

Badanie administracji obejmuje zazwyczaj takie tematy, jak finanse, komunikacja i marketing. To studium akademickie ma na celu przygotowanie studentów do pracy w biznesie, zarówno w roli lidera, jak i jako część zespołu.

Meksyk, oficjalnie Meksykańskie Stany Zjednoczone, jest federalnym republiką konstytucyjną w Ameryce Północnej. Praca może wymagać wizy pracy, co jest trudne do uzyskania, jeśli tylko chcą freelance na krótki czas. Większość z rządu finansowane uniwersytetów na największych miast (stolica kraju) mają krótkie kursy w historii, gastronomicznych i kulturalnych osób, większość z nich jest prawie za darmo.

Studia administracyjne Meksyk - Weź Studia administracyjne Meksyk. Wszystkie Studia administracyjne i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Studia administracyjne, Meksyk Filter

Doktorat w dziedzinie nauk administracyjnych

Universidad Autonoma de Aguascalientes
Doktorat
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia

Doktor Nauk Administracyjnych stwarza duże możliwości dla tych, którzy chcą program, który pasuje do Twoich potrzeb.

Czytaj więcej