PHDSTUDIES.PL

Studia administracyjne Aguascalientes - programów Studia administracyjne Aguascalientes Studia administracyjne, Aguascalientes

Trzeba osiągnąć dwie rzeczy zdobywając doktorat. Najpierw trzeba zrozumieć danego przedmiotu dokładnie. Po drugie, musi być szeroko w wiedzy o tym przedmiocie.

W świecie akademickim studiując administrację ma przygotować kogoś do pracy w biznesie. Studenci powinni się nauczyć podstawowych zasad w takich dziedzinach, jak zarządzanie przedsiębiorstwem, umiejętności interpersonalne i praca zespołowa.

Meksyk jest jednym z najpopularniejszych krajów turystycznych na świecie. Kraj ma zarówno tropikalnych i umiarkowanych stref dając studentom najlepszy czas tutaj. Jeśli chcesz studiować za kurs w Narodowym Autonomicznym Uniwersytecie Meksyku, to będzie genialne życie z dużo rozrywki w kraju, jak również.

Jednym z najbardziej zaludnionych miast w Meksyku, Aguscalientes słynie z międzynarodowych uczelniach. Instytucje edukacyjne, takie jak Universidad Autónoma de Aguascalientes są powiązane z różnych międzynarodowych uniwersytetach, i są znane ze swoich pięknych kampusach.

Studia administracyjne Aguascalientes - Weź PhD Aguascalientes. Wszystkie programu PhD i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Studia administracyjne, Aguascalientes Filter

Doktorat w dziedzinie nauk administracyjnych

Universidad Autonoma de Aguascalientes
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Lipiec 2020 Meksyk Aguascalientes

Doktor Nauk Administracyjnych stwarza duże możliwości dla tych, którzy chcą program, który pasuje do Twoich potrzeb.