PHDSTUDIES

Studia administracyjne Brazylia - programów Studia administracyjne Brazylia Studia administracyjne

PhD lub Doctor of Philosophy jest podyplomowych stopień naukowy wydawany przez uniwersytety. Kiedy ktoś osiąga doktorat on lub ona może być często określane jako lekarza.

Badanie administracji obejmuje zazwyczaj takie tematy, jak finanse, komunikacja i marketing. To studium akademickie ma na celu przygotowanie studentów do pracy w biznesie, zarówno w roli lidera, jak i jako część zespołu.

Niektóre z najlepszych uniwersytetów w Ameryce Łacińskiej z siedzibą w Brazylii, kraju, który ma ponad 2000 instytucji szkolnictwa wyższego. Uniwersytety w Brazylii może być podzielona na następujące klasyfikacje: rząd federalny zarządzanych uczelni, stan rządowych uczelni kontrolowane; Samorząd zarządzane uniwersytety i prywatne szkoły wyższe.

Studia administracyjne Brazylia - Weź Studia administracyjne Brazylia. Wszystkie Studia administracyjne i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Studia administracyjne, Brazylia Filter

Doktorat z administracji

ESPM – Brasil
Doktorat
08 Lut 2021
<
studia niestacjonarne
<
8 semestry
Portugalski
Ośrodek kształcenia

Studia doktoranckie koncentrują się na obszarze administracji, który dotyczy zarządzania organizacjami prowadzącymi działalność gospodarczą w środowisku krajowym i międzynarod ...

Czytaj więcej