PHDSTUDIES

Studia administracyjne Ameryka Południowa - Studia administracyjne programów Studia administracyjne w Ameryka Południowa

Wymagania dla programu studiów doktoranckich często wiąże student posiadający już uzyskać tytuł magistra. Dodatkowo, należy złożyć przygotowaniem rozprawy składający się głównie z oryginalnych badań naukowych. W niektórych krajach, ta praca może nawet trzeba bronić przed panelu.

Administracja to badanie podstawowych i zaawansowanych koncepcji biznesowych, w tym finansów, marketingu, pracy zespołowej i organizacji. To pole jest przydatne dla studentów, którzy szukają kariery w biznesie lub chcą przenieść swoją obecną pozycję w firmie.

Narody Ameryki Południowej oferują potężne doświadczenie bogaty z dobrej architektury, stylu gotowania, ceramiki, i taniec. W przeszłości przesiąknięte folkloru, studiuje w Ameryce Południowej będzie można oddawać w kulturze, które panowały na wieki.

Studia administracyjne Ameryka Południowa - Weź Studia administracyjne Ameryka Południowa. Wszystkie Studia administracyjne i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Studia administracyjne, Ameryka Południowa Filter

Doktorat z administracji

ESPM – Brasil
Doktorat
08 Lut 2021
<
studia niestacjonarne
<
8 semestry
Portugalski
Ośrodek kształcenia

Studia doktoranckie koncentrują się na obszarze administracji, który dotyczy zarządzania organizacjami prowadzącymi działalność gospodarczą w środowisku krajowym i międzynarod ...

Czytaj więcej