PHDSTUDIES

Zaoczne Administracja szkolna Ameryka Północna - Administracja szkolna programów Administracja szkolna w Ameryka Północna

Najbardziej popularne jest doktorat doktor filozofii i doktora Doktorów i innych doktoranckie badania przygotować absolwenta do uruchomienia nowych planów, które dodają się do wspólnej bazy wiedzy w tej dziedzinie. Kandydaci na i posiadaczy Ph.Ds często szukają zawodów jako profesorów i naukowców, ale wielu też udać się do różnych ról w charytatywnych, sektorów publicznych i prywatnych.

Stany Zjednoczone Ameryki znajduje się na kontynencie Ameryki Północnej. Jest trzecim co do wielkości krajem pod względem wielkości na świecie. To ma stosunkowo krótką historię w porównaniu do innych krajów świata, ma jeden z world 's największych gospodarek, a także jeden z World ' s populacji najbardziej zróżnicowanych.

Zaoczne Administracja szkolna Ameryka Północna - Weź Administracja szkolna Ameryka Północna. Wszystkie Zaoczne Administracja szkolna program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

2 Wyniki z Administracja szkolna, Ameryka Północna Filter

Specjalista ds. Edukacji w przywództwie edukacyjnym i administracji

George Washington University - Graduate School of Education and Human Development Online
Doktorat
Styczeń 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
10 Dec 2019
Język angielski
Online

Specjalista ds. Edukacji w przywództwie edukacyjnym i administracji

Czytaj więcej

Ph.D. lub Ed.D. przywództwa dla rozwoju nauki i usług

Cardinal Stritch University
Doktorat
<
Zaoczne
<
6 semestry
Język angielski
Stacjonarne

Doktorat w Leadership for Advancement of Learning and Service zapewnia zaawansowane badania w kierownictwie, która przygotowuje absolwentów do wnieść znaczący wkład do ich org ...

Czytaj więcej