PHDSTUDIES.PL

Łacina Republika Południowej Afryki - programów Łacina Republika Południowej Afryki Łacina

Najbardziej popularne jest doktorat doktor filozofii i doktora Doktorów i innych doktoranckie badania przygotować absolwenta do uruchomienia nowych planów, które dodają się do wspólnej bazy wiedzy w tej dziedzinie. Kandydaci na i posiadaczy Ph.Ds często szukają zawodów jako profesorów i naukowców, ale wielu też udać się do różnych ról w charytatywnych, sektorów publicznych i prywatnych.

Państwo położone na południowym krańcu Afryki, Republika Południowej Afryki, ma bogatą kulturę, że nigdy nie mam dość podczas zwiedzania lub studiuje tutaj. Językami tutaj m.in. Afrykanerów i angielskim, a także holenderski. Życie w kampusie ogromnej południowoafrykańskiego University, Uniwersytet w Johannesburgu lub uniwersytetu drugiej będzie niewiarygodny. Będziesz miłował interakcji z Bantus tutaj i tropikalnego klimatu regionu.

Łacina Republika Południowej Afryki - Weź Łacina Republika Południowej Afryki. Wszystkie Łacina i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Łacina, Republika Południowej Afryki Filter

Doktor po łacinie

University of Johannesburg
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Styczeń 2020 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Na studiach doktoranckich studenci udowadniają swoją umiejętność prowadzenia oryginalnych badań. Najlepiej byłoby, gdyby badania te doprowadziły do publikacji artykułu lub książki. Nie można przecenić wartości kształtującej stopnia doktora: nabywania i ćwiczenia umiejętności kreatywnego i oryginalnego myślenia, rozwiązywania problemów, krytycznego czytania, analizy i syntezy. Temat tego stopnia powinien przyczynić się do naszego zrozumienia cywilizacji rzymskiej i jej wkładu w cywilizację zachodnią (teoria polityczna, filozofia, religia, literatura, teatr, film, religia, architektura itp.).