Programy doktoranckie

PhD, lub Doctor of Philosophy, to studia podyplomowe przyznanych przez uniwersytety. Jest top stopień naukowy dostępny w polu. Zakończenie doktoratem może spowodować znacznie lepsze perspektywy zawodowe. Studentów i specjalistów zainteresowanych przywództwa, nauki, doradztwa, badań i przedsiębiorczości, doktorat może zaoferować korzyści lub wymagane kwalifikacje. Wiele uniwersytetów na całym świecie, oferuje programy doktoranckie. To jest wspólne dla studentów specjalizować się w takich dziedzinach, jak gospodarka, inżynierii, nauk przyrodniczych, medycyny, trwałość, Sztuki, Nauki społeczne, humanistyczne, itp. Wiele różnych programów doktoranckich mogą być przytłaczające - Don 't niech Cię zatrzymać ! Rozpocznij wyszukiwanie patrząc na najbardziej popularnych stopni doktorskich wymienionych poniżej.

Nowo dodane doktoraty

Unicaf University

PhD – Doctorate of Philosophy

Listopad 16, 2017
Celem programu doktora jest przygotowanie następnego pokolenia wiodących naukowców. Doktor jest programem niezależnego, samodzielnego kierunku naukowego, wspieranego przez zespół organów nadzoru, który wnosi oryginalny wkład do wiedzy zapisanej w opublikowanej pracy naukowej.

Singapore Management University

Doktorat Z Rachunkowości

Listopad 9, 2017
Program doktorancki Uniwersytetu Singapurskiego (SMU) doktoranckie wyposaża studentów w dogłębną znajomość teorii i praktyki rachunkowości oraz pokrewnych dziedzin, takich jak ekonomia i finanse. Studenci będą mieli możliwość prowadzenia oryginalnych badań naukowych w zakresie rachunkowości poprzez budowanie teorii i najnowocześniejszych metodologii bad… [+]ań ilościowych i będą szkoleni przez wybitnych wykładowców w takich dziedzinach jak rachunkowość finansowa, rachunkowość zarządcza, audyt i podatki. Celem naszego programu jest rozwój wysoko wykwalifikowanych i innowacyjnych liderów myśli w zakresie badań księgowych i edukacji dla wiodących uniwersytetów i przemysłu zorientowanych na badania w tym regionie i na całym świecie. [-]

Namibia Business School (NBS)

Doktorat Z Administracji Biznesu (DBA)

Listopad 16, 2017
Celem kursu jest zapewnienie kandydatom najwyższych możliwości badawczych w zakresie tworzenia nowej wiedzy z zakresu Business Administration.

Uniwersytety w Polska

Zmień lokalizację