Programy doktoranckie

PhD, lub Doctor of Philosophy, to studia podyplomowe przyznanych przez uniwersytety. Jest top stopień naukowy dostępny w polu. Zakończenie doktoratem może spowodować znacznie lepsze perspektywy zawodowe. Studentów i specjalistów zainteresowanych przywództwa, nauki, doradztwa, badań i przedsiębiorczości, doktorat może zaoferować korzyści lub wymagane kwalifikacje. Wiele uniwersytetów na całym świecie, oferuje programy doktoranckie. To jest wspólne dla studentów specjalizować się w takich dziedzinach, jak gospodarka, inżynierii, nauk przyrodniczych, medycyny, trwałość, Sztuki, Nauki społeczne, humanistyczne, itp. Wiele różnych programów doktoranckich mogą być przytłaczające - Don 't niech Cię zatrzymać ! Rozpocznij wyszukiwanie patrząc na najbardziej popularnych stopni doktorskich wymienionych poniżej.

Nowo dodane doktoraty

Rollins Crummer Graduate School of Business

Edba

Maj 21, 2017
Doktor do spraw Zarządzania Biznesowego (EDBA) jest profesjonalnym programem doktoranckim dla kadry kierowniczej, którzy posiadają stopień magistra w biznesie lub pokrewny stopień.


Castelldefels School of Social Sciences

Doktorat Z Administracji Biznesu (dba)

Maj 22, 2017
Doktorat Administracji Biznesowej jest najbardziej zaawansowanym stopniem biznesowym. DBA to praktyczna kombinacja silnych treści akademickich, w połączeniu z zaawansowanymi strategiami i rozwiązaniami biznesowymi. DBA jest idealnym rozwiązaniem dla osób indywidualnych na wysokim poziomie korporacyjnym, którzy chcieliby uzyskać znaczną ekspozycję na potrze… [+]by akademickie i branżowe. Będziesz aktywnie zaangażowany w badania naukowe, idee społeczno-ekonomiczne i interesy biznesowe. Niektórzy uważają, że bardzo nadaje się do dawania swojej kariery kierunku akademickiego. [-]

Uniwersytety w Polska

Zmień lokalizację