Przeczytaj oficjalny opis

Program doktorancki w sprawach publicznych

The Truman School oferuje małe klasy, bliskie relacje z wykładowcami i możliwość udziału w ciągłych badaniach. Studenci zdobywają bogate doświadczenie akademickie na drodze do udanej i satysfakcjonującej kariery w sprawach publicznych. Do czasu ukończenia przez nas naszych studentów są oni w pełni zaangażowanymi ekspertami w swoich dziedzinach z szerokimi perspektywami.

Szkoła Trumana jest głęboko interdyscyplinarna. Różnorodne kształcenie akademickie naszego wydziału daje studentom możliwość odkrywania wielu perspektyw teoretycznych i metodologicznych i wielu sposobów myślenia o badaniach z zakresu nauk społecznych.

Doktoranci biorą udział w zajęciach i prowadzą badania z wydziałami z różnych dyscyplin w Szkole Trumana i na Uniwersytecie w Missouri. Ścisła praca z wydziałem poprzez asystentury badawcze i proces rozprawy zachęca uczniów do stosowania różnych perspektyw do problemów w świecie rzeczywistym i opracowania nowych sposobów rozwiązywania problemów w polityce publicznej i administracji publicznej.

Doktoranci współpracują z wydziałem Truman School reprezentującym szeroką wiedzę, w tym zarządzanie, prawo i politykę publiczną; polityka dotycząca dzieci; Polityka edukacji; i polityka społeczna.

Czesne

Odwiedź naszą stronę internetową, aby obliczyć opłatę

Program prowadzony przez:
Język angielski
Ostatnia aktualizacja March 13, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
5 - 8 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa