Przeczytaj oficjalny opis

Nasz program akademicki, poparty rezolucją 19693 z 28 września 2017 r., Ma na celu przeszkolenie naukowców z solidną wiedzą teoretyczną i metodologiczną do interpretowania problemów komunikacyjnych obecnego kontekstu społecznego. Nasz program jest przeznaczony dla profesorów uniwersyteckich i naukowców z różnych dziedzin wiedzy, głównie nauk społecznych i humanistycznych, w celu zwiększenia ich zrozumienia nowych i zaawansowanych technik badawczych, pomysłów i podejść związanych z dziedziną komunikacji.

Program kładzie nacisk na badanie transformacji środowiska komunikacyjnego, jako produktu rozwoju technologicznego.

Linia badawcza

Komunikacja w organizacjach

Przeanalizuj modele, dynamikę, logikę, procesy i wyzwania komunikacyjne stojące przed przedsiębiorstwami, organizacjami publicznymi, prywatnymi, obywatelskimi, solidarnymi i wirtualnymi, na arenie lokalnej, regionalnej i międzynarodowej, po ekosystemie komunikacji, który został ustanowiony w ostatnich latach iw którym aktywnie uczestniczą grupy interesu, społeczeństwo i obywatele.

Dziennikarstwo, kultura

Zbadaj tryby obiegu wiadomości dziennikarskich, a także przemiany społeczne i kulturowe, które one powodują. Podobnie, ta linia będzie również zajmować się zmianami w procedurach produkcji wiadomości i obszarach odbioru.

Języki, narracje

Zbadaj różnorodne komunikaty komunikacyjne, aby znaleźć wzorce, estetykę i tożsamości, które definiują, oprócz ich interpretacji przez odbiorców, krytyków, ekspertów i artystów.

Media komunikacyjne

Przeanalizuj zmiany społeczno-polityczne obecnego kontekstu na podstawie możliwości, jakie oferuje ekosystem mediów podczas budowania przestrzeni publicznej.

Teorie komunikacji

Zapytaj i debatuj nad teoretycznymi koncepcjami sformułowanymi na temat komunikacji w jej różnych i gęstych wymiarach: publicznym, politycznym, audiowizualnym i organizacyjnym.

Program

112502_Curriculum.png

Czesne i inne koszty

  • Rejestracja: 145 000 USD COP / około 41 USD
  • Czesne w pesos kolumbijskich (COP): 104.145.000 USD. Przybliżona kwota w dolarach amerykańskich: 32.543 USD

* Wszystkie kwoty w dolarach są wartościami przybliżonymi. Kwota jest obliczana zgodnie z kursem wymiany USD w danym dniu.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Ostatnia aktualizacja March 21, 2019
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Sierp. 2019
Duration
4 lat
Zaoczne
Cena
104,145,000 COP
Deadline
Czerwiec 15, 2019
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sierp. 2019
Data końcowa
Lipiec 31, 2023
Termin nadsyłania zgłoszeń
Czerwiec 15, 2019

Sierp. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Czerwiec 15, 2019
Data końcowa
Lipiec 31, 2023

Conozca el nuevo Doctorado en Comunicación