Doktorat z komunikacji strategicznej

Informacje ogólne

Opis programu

Doktorat z komunikacji korporacyjnej ma na celu rozwinięcie wysoce wyspecjalizowanych i dogłębnych umiejętności teoretycznych, zawodowych i badawczych w dyscyplinach komunikacji korporacyjnej i komunikacji. Kwalifikacja ma na celu ułatwienie profesjonalnej roli odgrywanej w wysoce wyspecjalizowanych i nieprzewidywalnych kontekstach komunikacyjnych oraz nabycie umiejętności reagowania na abstrakcyjne problemy, które poszerzają i redefiniują istniejącą wiedzę z zakresu komunikacji korporacyjnej. Ułatwia także wszechstronną znajomość zaawansowanej metodologii badań komunikacyjnych, co powinno zaowocować znaczącym i oryginalnym wkładem w dyscyplinę komunikacji korporacyjnej oraz umiejętnością podejmowania krytycznego dialogu.

Antenna / Unsplash

Na University of Johannesburg „Przyszłość. Reimagined. ” nie jest po prostu chwytliwym zwrotem

Instytucja przejmuje wiodącą rolę w całej Afryce w myśleniu o rewolucji przemysłowej 4. Odtworzenie przyszłości wszystkich dyscyplin 4IR to kolejna fala industrializacji, którą musimy zrozumieć i ukształtować, aby budować przyszłość tego kraju - i kontynentu afrykańskiego - tak bogato zasługuję. 4IR to nie tylko robotyka i automatyka; chodzi o rozwój społeczeństwa, który wzmocni ludzi i pokolenia na pokolenie.

Wraz z postępem w czwartej rewolucji przemysłowej, UJ wraz z „Education 4IR” - wprowadza myślenie i technologię 4IR do programów nauczania na różnych kursach i korzysta z innowacyjnych technologii uczenia mieszanego. Oznacza to, że absolwenci UJ są lepiej przygotowani do przyjęcia przyszłości biznesu i przemysłu, ponieważ AI i 4IR odgrywają większą rolę w naszym życiu i pracy.

Na University of Johannesburg naszym obowiązkiem jest przyjmować i kierować przyszłymi liderami naszego kraju dumnie i odważnie przez niewyobrażalną złożoność 4IR, aby mogli oni w pełni wykorzystać i zapewnić lepsze jutro. Przyszli liderzy tacy jak ty! Tutaj prowadzimy odważną rozmowę; popychając i kształtując projekt nowego jutra. Tutaj podejmujemy działania i budujemy nowy świat.

Warunki przyjęć:

Wymagany jest tytuł magistra komunikacji, z minimalną średnią 65%. W tym przypadku zastosowanie mają również ogólne przepisy dotyczące czasu trwania studiów magisterskich. Termin składania podań na ten stopień upływa 31 października poprzedniego roku.

Czas trwania programu:

3 lata

Szczegóły kontaktu:

Imię i nazwisko: Administrator ds. Komunikacji strategicznej
Tel: 011 559 3613
E-mail: stratcommadmin@uj.ac.za

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Czytaj więcej

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Pokaż mniej